Aktualzacja kopii systemu?

Po ostatnim formacie zrobiłem obraz systemu jakby co szybciej postawie go na nogi. Jest golutki system z IE9 i i najnowszym WMp. W moje głowie rodzi sie jednak pytanie czy da rade do tego obrazu da sie dograć nowe aktualizacje windowsa.

Windows 7 Ultimate wersja 64

Raczej nie bardzo. Prędzej zrobisz nowy obraz tego systemu ;-).

Niestety, nie da się.

Tyle ze nowy będzie miał już jakiś rejestr jakieś aplikacje i tak dalej a mi zależało na czystości jakkolwiek to zabrzmiało

to przywróć ten system zaktualizuj go i znowu zrób kopie systemu

To będzie to musiał powtarzać co miesiąc, bo nowe aktualizacje ukazują się co 2 wtorek miesiąca.

Zależy czym robiłeś obraz, bo np. Acronis ma funkcję kopii różnicowej i wtedy można zrobić to o co pytasz bez kombinacji.

Ja robiłem to z pod windowsa Czyli wtopiłem

tylko mu chodzi o to że ma czysty sysytem(z sterownikami) i chce sobie dodawać tylko aktualizacje

po prostu robię to za każdym razem jak przywracam

to że muszę później go aktualizować 30 minut dłużej to dla mnie nic

Zawsze możesz przywrócić os’a na vm. Po czym co miesiąc odpalać go instalować aktualizacje i wrzucać na dysk ;]

Najlepiej sobie wykombinować jakiś program który po cichaczu aktualizuje system, i wrzucić go do runOnce (jednorazowe uruchomienie) a potem zrobić obraz.

Tyle że ja Dbam o system i robie reinstalke raz na rok (DlaZdrowotności) więc tych aktualek nie jest na 30 minut jak któryś z kolegóww był łaskaw napisać. A na kilka godzin

Ale tak, czy siak trza ściągać. Więc zbytnio to nie przejdzie. Btw w jakim formacie jest ten obraz ??

Ja swojego windows XP nie przeinstalowywałem już od 4 lat.Jeszcze działa.

Ew coś w tym stylu:

http://windows7themes.net/how-to-instal … ually.html

jakbyś widział co ja robię z moim xp /win7 to byś na zawał szedł

tak w skrócie powiem to masę plików z systemu usuniętych i co parę dni edytuje pliki systemowe(bardziej na xp niż 7) ale i tak jest dobrze jak utrzyma się 3 miesiące :twisted: :twisted:

Jak ja już się za jakąś edycje plików systemowych zabiorę to muszę odpalać konsolę odzyskiwania ;]

Ja też sobie lubię czasami popsuć system na maszynie wirtualnej.

gdyby to była wirtualna maszyna :twisted: :twisted:

dobra koniec bo spamujemy

Racja, skończmy już.