Aktualziacja biosu msi g41m p26

witam jednak zdecydowałem się zaktualizować bios będzie co będzie tylko tak przeczytałem że moja płyta ma mlasha i można na niego zgrać bios i w razie nie powodzonej aktualizacji można przywrócic bios z nośnika usb jak mam wykonać kopie biosu >?

Wszystko masz krok po kroku opisane w manualu płyty głównej :wink:

to znaczy mam książeczke ale jest po angielsku zabardzo tego języka nie umiem ( nie mówie że wcale ale nie jestem za dobry ) kopia biosu musi być wykonana przed aktualizacją czy moge zgrać po jak się np uszkodzi to nagrać na usb bios z laptopa ?

Dodane 02.04.2013 (Wt) 17:42

i jeszcze program live update wykrył najnowszy bios Q.B0 ja mam Q.70 i jest on dla płyty MS-7592 A MOJA SIĘ NAZYWA msi g41M p26 to program znalazł dobry bios ?

Dodane 02.04.2013 (Wt) 18:07

Wgrałem tą wersje którą liveupdate wyszukał trwało to bardzo szybko uruchomił się wiersz polecenia coś się zaladowało res kompa i dziala w programie pisze wersja Q.B0 czy ta aktualziacja trwa tak szybko ?

Aktualizacja biosu trwa chwilę (pojęcie względne) w odróżnieniu do aktualizacji UEFI które zajmują po kilkanaście MB.

ok w biosie jak i w programie wersja się zmieniła to można powiedzieć że miałem dużo szczęścia i temat można zamknąć