Aktywacja kont na Forum

I znowu mam problem z forum :frowning: . Mianowicie mam włączona opcje ze po założeniu konta przez jakiegoś usera aktywuje je admin ale nie przychodzi mail z linkiem aktywacyjnym na moja skrzynkę musze to robić w profilu usera ręcznie. Mam php by przemo.

A wpisałes poprawnego maila na forum. :slight_smile:

Tak no przecież gdybym podał złego forum by nie działało!! :slight_smile:

Jak nie działało. Maile by nie dochodziły. Jak piszesz posty to powiadomienia dochodza. Jaki to mail ( domena ) spam może to powoduje. :slight_smile:

Ni przepraszma powiadomnie ateż niedochodzą na górze strony pisze bład w wysyłąniu mail’a

pewnie ovh.org :wink: jest to spowodowane tym ze niektore serwery niepozwalaja wysylac maili

Poprostu nie ma możliwości wysłania maila z serwera na którym jest umieszczony skrypt forum. Radze przeczytać ten temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 313#349313

Tam jest taki sam problem, tylko że tam było o zwykłym phpBB ale jak zrobisz tak jak tam jest to powinno również działać :? :mrgreen:

No zorbiłm to i nic!! Ja też mam forum na serwerze byethost założyłem poczte w “wp” (forumormo@wp.pl) i w miejsca:

Adres Serwera SMTP smtp.wp.pl

Nazwa Użytkownika SMTP forumormo

Hasło SMTP wiadomo co :slight_smile:

Pkazuje sie cos takiego

Could not connect to smtp host : :

DEBUG MODE

Line : 111

File : smtp.php

ja jakiś czas temu zakładałem forum na byethost i też mi nie działało wysyłanie maili, więc jeżeli niechcesz zmieniać serwera i nie uda się ci rozwiązać tego problemu, pozostaje ci tylko skorzystanie z tego hacka, który zlikwiduje komunikaty o błędach występujące podczas wysyłania maili z forum

Oj niezabardzo mi sie uśmiecha zmieniać serwer. Pokombinuje jeszcze.