Aktywacja Visty

Kolega ma zablokowaną możliwość aktywacji przez neta. W jaki sposób odbywa się aktywacja telefoniczna ? Przez konsultanta czy przez automat? Czy po aktywacji telefonicznej może znów aktywować przez neta ??

Kiedyś wykręciłem numer czekałem tak długo aż ktoś odbierze.

i co automat był czy konsultant??

gogo22 Ma zablokowaną możliwość aktywacji przez net, czy nie ma neta? Tak czy inaczej można wybrać aktywację telefoniczną i program aktywacyjny powie Ci co i jak

już tyle razy aktywował ok 5x, no i pyta sie czy to jest konsultant czy kto :mrgreen:

jeśli pierwszy raz aktywujesz, to jest automat. Poźniej, jak przekroczysz limit, to gadasz z konsulatantem i podaje Ci dość dluuugi klucz. :wink:

ja juz dawno przekroczyłem limit i bez łaski microsoftu aktywuje sobie sam nie moja wina ze system sie sypie i musze ciągle instalować

w windowsie Xp żeby ponownie nie aktywować można było jeśli nie zmieniła się konfiguracja skopiować pliki o ile się nie mylę to wpa.dbl i wpa.bak w system 32 i po reinstalacji systemu wystarczyło przekopiować te pliki do system 32 a obyło się bez łaski mikrosoftu z aktywacją czy w Viście można zrobić tak samo i jakie to pliki?

musisz mieć specjalny program

Sprawa jest prosta - telefon do MS i wszystko w tym temacie.