Aktywacja visty

Zastanawiałem się ostatno nad tematem aktywacji visty która mnie denerwuje… posiadam viste home basic którą kupiłem w wersji OEM w sklepie komputerowym… oczywiście aktywowałem ją i wszystko ładnie ale do czasu z racji że na jednym kluczu można aktywować vistę 10 razy! !!

zapodaj logi z HijackThis i ComboFix

Nie wiem po kiego grzyba :stuck_out_tongue:

Zadzwoń do MS i aktywuj system telefonicznie i po krzyku.

logi czyste na 100% sprawdzałem ktoś poprostu mi podpie… klucz i tyle a to że żeby otrzymać nowy i słuchać muzyczki przez telefon na początku rozmowy to kpina zapłaciłem za ten system i mam go mieć dożywotnio bez jakiś durnych telefonów do tych głąbów

Sytuacja wcale nie jest tragiczna. Limit 10 aktywacji dotyczy aktywacji przez Internet, potem pozostaje nieograniczona liczba aktywacji przez telefon. Wystarczy zadzwonić na infolinię Microsoftu, wstukać klucz, który się wygenerował i po zabiegu. Ja bardzo często aktywowałem XP - czasami kilka razy w tygodniu i nie było problemów z Microsoftem.

Do eksperymentów polecam wirtualną maszynę, albo drugą instalację systemu na innej partycji.

Guzik prawda, system jest własnością M$, a ty zapłaciłeś za licencję na jego użytkowanie. Sam M$ mówi że system aktywacji nie jest doskonały i że koszty zabezpieczeń antypirackich ponoszą również legalni użytkownicy. Jak nie chcesz to nie dzwoń i nie aktywuj, po 30 dniach zablokuje ci się system i tyle.

Następna bzdura, to jest efekt niedoskonałości systemu aktywacji i tyle.

no ok zgodze się z Tobą tylko dlaczego ms do tego stopnia nam utrudnia życie dałem ten post w dziale na luzie żeby podzielić się swoją krytyką co do visty i nie tylko… z resztą te 10 aktywacji ?? kto to wymyśłił przecież to ma się ni jak do walki z piractwem…moim zdaniem jeżeli chcą to ograniczyć niech dadzą normalne ceny na swoje produkty bo w tej chwili bywa tak że system kosztuje 50 % wartości nowego sprzętu komputerowego…to samo widzę że się szykuje z 7 ceny tragiczne

Dodane 30.06.2009 (Wt) 15:18

Kylek to mówisz że nie można nawet nikoo ochrzanić za to że pracuje w ms i podzielić sięswoim rozczarowaniem przez telefon??? ufff #-o

Chcesz ochrzaniać konsultanta za politykę cenową i system aktywacji ??

A czy to jest jego wina ??

To on jest za to odpowiedzialny ??

To tak samo jak byś opieprzał właściciela planetarium za to że nie możesz sobie nieba pooglądac bo chmury sa na niebie :stuck_out_tongue:

muszę się podzielić swoją flustracją do Bila nie zadzwonie bo ma zastrzeżony :stuck_out_tongue:

No widzisz, tak jesteś zorientowany że nawet nie wiesz że Gates już nie jest właścicielem M$, a opieprzać to każdy by chciał :stuck_out_tongue:

Skoro chcesz się dzielić “flustracją” to z mojej strony EOT.

EOT??? wiem że bil nie jest już właściecielem ale dla mnie zawsze będzie ikoną ms

Zresztą śVista wyszła chyba jeszcze za czasów Billa. A jak chcesz się poskarżyć, to pisz na GG pod numer 100997 :smiley:

hehehe a czyj to numer tak z ciekawości

Policji.