Aktywacja Windows XP Pro

(David2008) #1

Mam pewien problem. Kupiłem komputer wraz z Windows XP Profesional z Service Packiem 2. Nalezało w ciagu 30 dni aktywowac system Windows Xp. Niestaty nie zrobilem tego. MIneło juz ponad 30 dni. I sprawa jest taka ze dzisiaj chciałem zainstalowac Service Pack 3, jedak przy jego instalacji wyskakuje komunikat "W systemie nie odnaleziono oczekiwanej wersji produkty" i instalacja SP 3 sie konczy w tym momencie.

Czy to powód tego iz Windows XP nie został aktywowany w ciagu tych 30 dni?? Czy mozna teraz aktywowac Windows XP?? Jezeli tak jak to zrobic?? Prosze o pomoc w tej sprawie.

(adam749) #2

Jak wywala Ci chmurkę żeby aktywować to dajesz Przez Internet i już.

Jak nie ma chmurki to zobacz w Menu Start\Programy\Akcesoria\Narzędzia systemowe i może tam jest aktywacja.

(David2008) #3

ale juz tej "chmurki" nie ma bo mineło 30 dni

(adam749) #4

Jak ja nie aktywowałem Windy to niechciało się zalogować i wywalało okno żeby aktywować, a jak nacisnąłem nie aktywuj to mnie wylogowywało i tak w koło.

(pycia14) #5

Ja myślałem że Aktywowanie Systemu jest tylko w wersji Home...

(David2008) #6

Zrobilem przez Start/Akcesoria/Narzedzia systemowe/Aktywacja systemu Windows i pisze "Aktywacja systemu Windows jest juz ukonczona". Jednak dalej nie moge zainstalowac Service Pack'a 3. Prosze o pomoc.

(ybu) #7

A poprzez aktualizacje automatyczne?

(David2008) #8

tez nie da sie zainstalowac SP 3