Aktywacja XP Prof OEM

Witam.

Moj Windows XP prof. OEM zostal juz aktywowany na innym komputerze.

Zainstalowalem go na swoim i gdy proboje aktywowac produkt ponownie i gdy wpisuje klucz Windy to wyskakuje mi niepoprawny klucz.

Co moge zrobic zeby zaaktywowac produkt.

Dodam ze dzwonienie do MS odpada poniewaz oni mowia zeby kupic nowego Windowsa co w ogóle odpada.

Moze uzyc jakiejs specjalnej aplikacji dzaktywujacej aktywacje ??

Z gory dziekuje za pomoc.

Sorki, nie przeczytałem regulaminu :oops:

No to jest problem,bo według mnie złamałeś warunki umowy instalująć swój XP na innym kompie i na nim go aktywowałeś,XP został przypisany tamtemu kompowi.

Podejrzewam że czeka Cię wędrówka do sklepu po nowy XP.

Ale spróbuj i zadzwoń i powiedź że jest problem z aktywacją XP,oczywiście udaj że nie wiesz o co chodzi - oczywiście musisz mieć wszystkie papiery na tego XP na Siebie.

To się zdecyduj bo to, że uda iż nie wie o co chodzi i tak mu nie pomoże. Instalacja na innym komputerze będzie złamaniem umowy nawet jeżeli nabiorą się w MS na telefon.

Pumie to się ban należy za nakłanianie do łamania prawa i podawanie cracków na Forum.

Niestety takie są warunki licencji OEM. Trzeba myśleć dwa razy zanim się takiego Windowsa kupi.

Każdy popełnia błędy,jak kupił legalnie system XP niech próbuje - jak się nie uda to sklep.

patricko znalazłem sposób komputer swiat najnowszy numer strona 42 spiesz sie bo jutro wychodzi nowy numer