Aktywacja

(system) #1

Witam.

Kilka dni temu sciagnalem Viste RC1.

Zainstalowalem, wszystko grało. Ponownie uruchomilem, ukazalo mi sie, ze musze ja aktywowac.

Nie moge, poniewaz nie mam zainstalowanego modemu...

Co mam zrobic?

Prosze o pomoc. :wink:

(Skwaro) #2

Nie wiem jak jest w Windows Vista, ale w XP w oknie aktywacji jest możliwość aktywacji przez telefon... W Viście też powinna być.

A jeśli masz modem, to go zainstaluj. :slight_smile:

(system) #3

no chce zainstalowac, ale nie moge sie zalogowac do systemu!

klikam: Leter, czy cos takiego i wylogowuje mnie.

(Skwaro) #4

To pozostaje telefon do Microsoftu.

:slight_smile:

(floyd) #5

Rejestracja i pobieranie klucza aktywacyjnego

(Matrix) #6

Aktywacja telefoniczna niejest jeszcze aktywna. Próbowałem w jakiejś tam wersji ale DUPAAAA :slight_smile: powiedzieli ze niejest obsługiwana Vista przez telefon

(system) #7

tak, tylko ja mam juz klucz. wpisalem go przy instalacji. po ponownym uruchomieniu pokazuje mi sie kilka opcji. aktywacja przez internet itp.

(ak6) #8

BZDURA! Sam aktywowałem Vstę przez telefon. Dzwoń śmiało i jak nie potrafisz aktywować jej przez automat MS to połącz się z konsultantem a on na pewno ci pomoże.

(Matrix) #9

hmm dziwne jakies 3 tygodnie temu dzwonilem to facetka mi powiedziala ze Vista niejest narazie obsługiwana przez aktywacje telefoniczną. A więc coś zmienieli... i dobrze :smiley:

Btw: umiem aktywować przez tel... Nawet piracke CD od XP :smiley: ale to tak btw :slight_smile:

(Renek 1962) #10

Może chwilowo. Betę 2 jak tylko wyszła aktywowałem przez telefon. Bez problemu.

(ak6) #11

Ja aktywowałem już 5600

(sCooBy^) #12

Jak to nie możesz sie zalogować ?? Masz chyba jakąś starą wersje visty bo w nowszych po przekroczeniu 30 dni można sie zalogować - tylko że system działa w trybie ograniczonej funkcionalności... Gdyby ci sie udało wejść w konsole CMD - wpisz "start rundll32 slc.dll,SLReArmWindows" - to powinno załatwić problem z deaktywacją - zresetujesz sobie licznik odliczający dni do końca okresu w którym musisz aktywowaći (legalnie, bo za pomocą wywołania api biblioteki slc.dll microsoftu).

(Witam200) #13

Chodzi mu oto, że wpisał w trakcie instalcji klucz ale NIE odznaczył tej opcji o automatycznej aktywacji i teraz nie może sie zalogować bo nie ma połączenia z netem.

(sCooBy^) #14

Co ty głupoty pociskasz ?? Ja nigdy tego nie odznaczam a jakoś sie bez problemu loguje - dodam że neostrade instaluje po zalogowaniu...

Zaznaczanie tej opcji powoduje ze co kilka dni Vista prubuje wykonać automatyczną aktywacje systemu.

(Crealive) #15

czy moze ktos przesłac mi na e maila klucz aktywacyjny zdo visty beata 2 5384

(Dritone) #16

Taaaaa, już wszyscy biegniemy aby to zrobić :mrgreen:

(aero) #17

nie , nie może , każdy klucz jest przypisany do loginu LiveID, i jednym keyem aktywujesz max 10 razy viste, puźniej klucz zostaje zablokowany :stuck_out_tongue:

A poza tym, był okres kiedy można było dostać keya, i nie wymagaj od innych aby podali ci swój własny key :x