Aktywacja

Witam.

Kilka dni temu sciagnalem Viste RC1.

Zainstalowalem, wszystko grało. Ponownie uruchomilem, ukazalo mi sie, ze musze ja aktywowac.

Nie moge, poniewaz nie mam zainstalowanego modemu…

Co mam zrobic?

Prosze o pomoc. :wink:

Nie wiem jak jest w Windows Vista, ale w XP w oknie aktywacji jest możliwość aktywacji przez telefon… W Viście też powinna być.

A jeśli masz modem, to go zainstaluj. :slight_smile:

no chce zainstalowac, ale nie moge sie zalogowac do systemu!

klikam: Leter, czy cos takiego i wylogowuje mnie.

To pozostaje telefon do Microsoftu.

:slight_smile:

Rejestracja i pobieranie klucza aktywacyjnego

Aktywacja telefoniczna niejest jeszcze aktywna. Próbowałem w jakiejś tam wersji ale DUPAAAA :slight_smile: powiedzieli ze niejest obsługiwana Vista przez telefon

tak, tylko ja mam juz klucz. wpisalem go przy instalacji. po ponownym uruchomieniu pokazuje mi sie kilka opcji. aktywacja przez internet itp.

BZDURA! Sam aktywowałem Vstę przez telefon. Dzwoń śmiało i jak nie potrafisz aktywować jej przez automat MS to połącz się z konsultantem a on na pewno ci pomoże.

hmm dziwne jakies 3 tygodnie temu dzwonilem to facetka mi powiedziala ze Vista niejest narazie obsługiwana przez aktywacje telefoniczną. A więc coś zmienieli… i dobrze :smiley:

Btw: umiem aktywować przez tel… Nawet piracke CD od XP :smiley: ale to tak btw :slight_smile:

Może chwilowo. Betę 2 jak tylko wyszła aktywowałem przez telefon. Bez problemu.

Ja aktywowałem już 5600

Jak to nie możesz sie zalogować ?? Masz chyba jakąś starą wersje visty bo w nowszych po przekroczeniu 30 dni można sie zalogować - tylko że system działa w trybie ograniczonej funkcionalności… Gdyby ci sie udało wejść w konsole CMD - wpisz “start rundll32 slc.dll,SLReArmWindows” - to powinno załatwić problem z deaktywacją - zresetujesz sobie licznik odliczający dni do końca okresu w którym musisz aktywowaći (legalnie, bo za pomocą wywołania api biblioteki slc.dll microsoftu).

Chodzi mu oto, że wpisał w trakcie instalcji klucz ale NIE odznaczył tej opcji o automatycznej aktywacji i teraz nie może sie zalogować bo nie ma połączenia z netem.

Co ty głupoty pociskasz ?? Ja nigdy tego nie odznaczam a jakoś sie bez problemu loguje - dodam że neostrade instaluje po zalogowaniu…

Zaznaczanie tej opcji powoduje ze co kilka dni Vista prubuje wykonać automatyczną aktywacje systemu.

czy moze ktos przesłac mi na e maila klucz aktywacyjny zdo visty beata 2 5384

Taaaaa, już wszyscy biegniemy aby to zrobić :mrgreen:

nie , nie może , każdy klucz jest przypisany do loginu LiveID, i jednym keyem aktywujesz max 10 razy viste, puźniej klucz zostaje zablokowany :stuck_out_tongue:

A poza tym, był okres kiedy można było dostać keya, i nie wymagaj od innych aby podali ci swój własny key :x