Alcohol 120% BE PL na 7 RTM działa?

Jak w temacie

Bo jedni mówią że działa a inni że nie działa :cry:

Musisz sam sprawdzić bo u mnie np. działa.

Kompil , u mnie nie działa…

A macie RTM? #-o

I jaką wersję? Ultimate, Professional, Home Premium i czy to jest BLACK EDITION 4.0 PL?

Kompil , tak mam RTM -.-

Wersja Ultimate ;]

A dzieje się tak z dwóch powodów:

  1. Alcohol 120% 1.9.8.7612 (najnowsza obecnie wersja) zgodnie z notką na oficjalnej stronie producenta - nie wprowadza pełnej kompatybilności z finalną wersją Windows 7, a jedynie z Betą.

  2. Ta rozbieżność (u jednych działa, a u innych nie) wynika także z braku kompatybilności SPTD z Windows 7 - i to jest w głównej mierze przyczyna.

Jaka na to rada? Odinstalować całkowicie Alcohol 120% (usunąć wszelkie pozostałości). Następnie zainstalować SPTD w wersji 1.60 (wprowadza już kompatybilność z Windows 7) odpowiedno w wersji x86/x64 - http://www.duplexsecure.com/en/downloads. Następnie ponownie zainstalować Alcohol 120% 1.9.8.7612. Wszystko powinno działać poprawnie.

Natomiast co do Alcohola 120% Black Edition - jest to nieoficjalna modyfikacja (tj. stoi za tym jakaś firma, która ma koligacje z Alcohol Soft). Zalecam jej usunięcie.

A czym się różnią się te dwie wersje od siebie?

BLACK EDITION 4.0 PL to jakaś nieoficjalna, zmodyfikowana wersja. Oficjalną i jedyną błogosławioną przez Alcohol Soft jest Alcohol 120% 1.9.8.7612. Większych różnic brak (ta pierwsza jest jednak starsza).

Aha

Wielkie dzięki

zamkni ete :stuck_out_tongue:

ja bym zamista alchchola polecał Virtual clone drive na 7 dobrze działa

Ale mi działa Alcohol 120% 1.9.8 na Win 7 Ultimate RTM

Jak wyżej.

No to po co piszesz…?! Przecież już zamknięty temat bo działa :confused: