Alcohol 120% ShellExtension problem

Czy wie ktos jak aktywowac (naprawic) shell extension zeby w menu kontekstowym PPM wyswietlalo sie montuj/odmontuj.

Dodam ze reinstalka programu nie daje rezultatu (rejestr wyczyszczony jv16 Power Tools)

Tak samo nie pomaga odznaczenie i ponowne zaznaczenie w opcje->napedy wirtualne->menu kontekstowe

Czy ktos mial juz taki problem i jak go rozwiazac??

A w Alcohol 120% jest taka funkcja ?? PPM montuj/odmontuj

jak klikniesz PPM na naped to jest zamontuj dysk/odmontuj dysk - czy jakos tak podobnie. Po prostu zainstalowalem nowsza wersje Alcohola i sie gdzies to zapodzialo. Zastanawiam sie czy jest inny sposob na reanimacje tego niz reinstalka windowsa…

Napewno ?? Ja cegoś takiego nie widziałem.

No ale moze …

na pewno na pewno :slight_smile:

wrocilem do starej wersji - i po kilku opisywanych juz na forum perturbacjach z pozostalosciami driver-ow itd zainstalowalem stara wersje.

Teraz juz jest: PPM na wirtualny naped i pojawia sie “Zamontuj obraz” a gdy to zrobisz to jeszcze jest “Odmontuj obraz”:slight_smile:

Możliwe.

Przyznam sie ze wolę kozystać z Daemon-a

Ps.

To ci sie napewno przyda:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=64541

To zawsze trzeba usuwać przed instalacją . Drivery (sterowniki) + wpisy w rejestrze.

W nowszych wersjach mogą się zmienić nazwy.

Dzieki - moze kiedys sie jeszcze przyda :wink:

ja tez mam taki problem(w najnowszych wersjach), tez nie bylo takiego czegos. wrocilem do duzo starszej wersji, tzn. 1.9.5.3105, i tu jest.