Alert Zabezpieczenie systemu Problem! + znalezienia Viursa!

Ok, zrobiłem tak. Powiedło się 1 część… Potem Klikam przycisk Plik…

Dalej pisze ten plik… Wychodzi czy chce otworzyć ten plik. Niema “Usuń”

Nic nie piszesz w zakładce procesy wybierasz opcje pliki tak jak na screenie znajdujesz plik po ścieżce zaznaczasz i dajesz usuń

ce67492d67c77db2m.jpg

Heh było Blisko Wpisuje Robie :

Zabij Wszystko (zostaje tam kilka proccesów) ->Dusze Plik ->Wpisuje "C:/WINDOWS/avp0.dll -> Usuń (dusze i nic się więcej niedzie)

MYśle sobie usunoło

Teraz wchodze na dysk C:/ntde1ect.com (są 2 takie same pliki Jeden z dużych liter, drugi z małych) -> dusze usuń nie usuwają się, zostają i wychodzi błąd krytyczny.

To wpisuje C:/WINDOWS/system32/avpo.exe -> Dusze usuń nic się niedzieje. Więdz wchodze przez tą przeglądarke w GMERZE i szukam tego 1 i drugieo pliku. Niema ich. Myślę że są ukryte.

Złączono Posta : 29.08.2007 (Sro) 23:04

Heh było Blisko Wpisuje Robie :

Zabij Wszystko (zostaje tam kilka proccesów) ->Dusze Plik ->Wpisuje "C:/WINDOWS/avp0.dll -> Usuń (dusze i nic się więcej niedzie)

MYśle sobie usunoło

Teraz wchodze na dysk C:/ntde1ect.com (są 2 takie same pliki Jeden z dużych liter, drugi z małych) -> dusze usuń nie usuwają się, zostają i wychodzi błąd krytyczny.

To wpisuje C:/WINDOWS/system32/avpo.exe -> Dusze usuń nic się niedzieje. Więdz wchodze przez tą przeglądarke w GMERZE i szukam tego 1 i drugieo pliku. Niema ich. Myślę że są ukryte.

Oki , nie wiem co ty wpisujesz masz szukać ale dobra

To zrób poleceniami

Wejdz w zakładke CMD w gmerze i wklej to w okno

gmer -del file C:\WINDOWS\system32\avpo0.dll

gmer -del file C:\WINDOWS\system32\avpo.exe

gmer -del file C:\ntde1ect.com

Nastepnie przejdz do zakładki procesy i wybierz opcje ZABIJ WSZYSTKO

Powrót do zakładki CMD i wybierz po prawo uruchom i zakładka procesy i restart i pokaż nowy log z DSS jak to wykonasz

No cóż też blisko, ale się nieda… Wychdzą takie błędy :

xcvxcvbx4.png

ghnoy9.png

Czy wybrałeś opcje zabij wszystko?? a dopiero uruchomić komendy co wkleiłeś

nie:/ spróbuje tak jak mówisz:P

Złączono Posta : 29.08.2007 (Sro) 23:27

Wychodzę te same problemy… co przed tem…

Pobierz Prevx2.0, zrób aktualizacje definicji i przeskanuj system. Program powinien usunąć infekcję.

Nie kumam o co ci chodzi , jestes dostępny na forum cały czas to wnioskuje że nie wybrałeś opcji zabij wszystko , więc czytaj to jeszcze raz i wykonaj.

Bez zabicia procesów tego nie usuniesz

Robie tak jak mówisz!! Wchodze w to !!

CMD.exe

pisze te 3 del…

i błędy. Reset wchodze na strone i pisze…

Złączono Posta : 29.08.2007 (Sro) 23:48

Ok zrobiłem tak pisałeś… Wpisałem to w CMD… I znowusz te same błędy. Pisze że problem podczas usuwania…

Złączono Posta : 30.08.2007 (Czw) 0:36

Hmm przeskanowałem komputer Ad Aware 2007 oto log :

http://wklej.org/id/c848707299

W raporcie AD-Aware nie ma tych plików, ale ja nie mam pewności, że ten raport pokazuje wszystkie pliki.

Dlatego daj log z DSS.

Ale przed zrobieniem logu sprawdź, co zawierają w sobie te dwa foldery:

U mnie takich folderów nie ma.

Myślę, że ttych plików ““avpo” i ntd1ect” już nie ma, bo komunikat o błędzie “0034” w czasie usuwania oznacza, że nie ma takich plików.

Czekam na log z DSS, żeby to potwierdzić.

jessi

Te dwa foldery są puste. Apropo jak chce wejść w Dysk C, E, D Pokazuje mi się otwórz przez i wybieram z Listy. Niemoge jescze zrobić pokaż okryte pliki dusze na to i zastosuj i ok i nadal ich niewidze!! więc sprawdzam w ustawienia folderów a tam pisze niepokazuj ukrytch plików -_-

Oto log z DSS. Apropo mam usunąć te dwa foldery??

Log DSS

http://wklej.org/id/6f492164d2

Te dwa puste foldery usuń - jeden z nich został na pewno utworzony przez infekcję, której usługę już usuwałeś.

To jest już pusty, bezplikowy wpis, więc tylko go sfiksuj w Hijacku:

>>Hijack>>scan(Do a system scan only)>>zaznacz go >> Fix checked.

T, co pokazuje Ci się przy próbie wejścia na dysk, to jest efekt działania infekcji z pendrive.

I infekcję te znowu widać, choć jej plik był już usunięty.

Czyżbyś znowu użył tego zarażonego pena?

Wywal go na zbity pysk, bo nigdy nie skończysz z usuwaniem. (w logu wygląda, że masz trzy zarażone peny)

Usuwanie tego " ntde1ect.com" powtórz wg przepisu podanego przez @wiewia.

Potem, po usunięciu tego pliku:

Potem daj nowy log.

jessi

Ok zrobiłem 1 część. Usunołem te dwa pliki. Potem Fix Checked na ten drugi.

A Trzeci ten NTDE Jak mam go usunąć. Napiszesz?

Złączono Posta : 30.08.2007 (Czw) 21:57

Heh dzieki. Po wazych radach musialem zaniesc komputer do naprawy… -_- Usonloem tamem pliki ok nadusilem restert i system niechce sie urchodzmic i sie resetuje co chwile. Wiec mozecie uusnac ten temat :stuck_out_tongue: