Alien Arena 2007 - i brak dzwieku na ubuntu

moja przygoda ze strzelankami w ubuntu nie może sie rozkręcić na dobre:(

q4 tnie okrutnie po załadowanie 2 mapy nie wiedzieć czemu , nexuz mi sie po prostu nie podoba :frowning: open arena 0.7.0 nie wiadomo skąd pobrać więc pobrałem alien arene - no fajna grafa ale nie mam dzwięku -pomocy! !!

// Poprawiłem tytuł wątku.

Kaka’

masz pecha z tymi grami. Po prostu coś masz źle skonfigurowane. Co do Open Areny sprawdź czy do końca Ci się pobrały pakiety, czy nie zerwało połączenia.

Q4 to chyba quake 4. Te demko ma tylko dwie planszę. U mnie jest coś takiego, że quake 4 domo odpala tylko raz po instalacji. Później nie da rady. NeXuz mi sie tnie, ale mi też się nie podoba. Obaczaj to http://padworld.myexp.de/index.php?media&gallery=action . Super gra polecam.

Pozdro

no troche tak , ale to wina mojego laptopa tak sadze:(

zgrałem gierki na płytki i przetestuje u kolegi dziś , którego też zaraziłem ubuntu :stuck_out_tongue:

ps. zainstalowałem open arene- znalazłem paczke deb, ale nie wiem jak uruchomić tą gre bo nie ma nigdzie skrutu ani w grach , nigdzie , pewni przez onsole ale ja nie wiem jak :frowning:

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 10:30

wersje 0.7.0

miałem to samo z tremulous :wink: Poszukaj w katalogu /home, folder z grą może być ukryty więc włącz opcje pokazywanie ukrytych plików.

Bo musisz zainstalować trzy paczki: data, server, i paczka tworząca skróty.

Programy i gry z paczek deb i repozytorium instalują się w usr, a z run, bin, sh w usr/local

Pozdrawiam

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 16:09

http://89.106.68.26/linux/urbanterror4/ … staller.sh jak lubisz fajne gry to to Cię zainteresuje. Urbanterror to gra w stylu CSa. Wklejasz pliki do home i logujesz się jako root

chmod +x urt40-linux-installer.sh

./urt40-linux-installer.sh

Pobiorą Ci się paczki i zainstalują. Jak kiedyś będziesz musiał instalować to jeszcze raz, to zachowaj paczki i je wklej w folder domowy, a potem uruchą plik sh. Drugi raz nie będziesz musiał tego pobierać.