All Player - problem z uruchomieniem programu

(Sylssa) #1

Witam :slight_smile:

Już od dłuższego czasu mam problem z uruchomieniem programu All Player... Instalowałam już różne wersje tego programu i dalej nic.... :cry: Za każdym razem gdy go uruchamiam występuję błąd.

Poniżej zamieszczam linka do zdjęć komunikatu jaki otrzymuję.

http://foto.onet.pl/bi5y5,cxc09xgfw82o,u.html

Bardzo proszę Was o pomoc.... :?

(squeet) #2

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

(Jackye) #3

A próbowałeś dezinstalacji programu, czyszczenie rejestru i ponowne zainstalowanie, proponuje też na wszelki wypadek użyć ATF cleaner i wyczyścić tempy.

(Sylssa) #4

A można prosić trochę jaśniej... :shock:

Wykonałam dezinstalizację ale pózniej nie czyściłam rejestru... Pewnie to głupie pytanie, ale jak to się robi :oops: ?

(Jackye) #5

Najprościej

Instalujesz jakiś programik do czyszczenia rejestru z darmowych polecam reglcleaner

Do pobrania TU

Wypakowujesz z zipa a

następnie w zakładkach na górze m.i.n filetypes i innych szukasz pozostałości po allplayerze o tych samych nazwach, jeśli wyrzucisz wszystko

zajrzyj tu

zaznacz tempy i użyj opcji empty selected, następnie zainstaluj Allplayera ponownie

(Sylssa) #6

Zrobiłam dokładnie tak jak napisałeś i niestety nie pomogło :cry:

Ale dzięki :slight_smile:

(mareksolak) #7

przecież pisze jak "byk" że brak code (kodeka) , ja bym doinstalował codec pak a najlepiej cały Media Player Classic

(Jackye) #8

nic nie trzeba doinstalowywać codec jest uszkodzony i należy go przeinstalować jak już, albo skorzystać z ffdshow, zwykły błąd aplikacji.

(Sylssa) #9

Odinstalowanie kodeków i doinstalowanie codec pack usuneło problem :smiley:

Dzieki! !!

(Pablo Dan) #10

Feedback for other users with same problems:

Potwierdzam

AllPlayer zawieszał się niemal za każdym razem

odinstalowanie kodeków ffdshow i doinstalowanie codec pack z LiveUpdate All Player

(możliwe, że to jakieś śmieci też na to wpływały, ale to rozwiązało problem)

All the best and an Awesomly Happy Christmas!