Allegro i "wyjątkowe okazje"

Bardzo przepraszam i zdaje sobie z tego sprawę , że temat może trafić do kosza…ale mam pytanie do dyżurnego moderatora.

czy mogę tu umieścić link do zakończonej już aukcji na Allegro i zapytać o wasze zdanie tzn. 1. Ewentualna opinia na temat sprzedanego tu sprzętu w odniesieniu do jego ceny.[mocno podejrzane]

  1. Czy warto kupować taki sprzęt a jeżeli nie to jaki w cenie do 200-350 pln.

Możesz ale zmień tytuł na konkretniejszy bo nie będzie to temat, gdzie wszystkie takie linki będą gromadzone tylko zawarte w nim będzie konkretne pytanie z Twojej strony (nie używaj CAPS LOCKa)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=119774223

Temat zmieniam zgodnie z zaleceniem Moderatora ale,

problem niejako sam się wyjaśnił, gdyż Allegro zablokowało konto sprzedawcy do wyjaśnienia a wszyscy naiwni kupujący w tej grupie i ja (niestety) otrzymali dziś pilne imeile o tym by nie przelewać pieniędzy za towar do wyjaśnienia skąd tak rewelacyjnie niska cena w opcji “kup teraz”. Bo przecież Janosik i inni co jednym odbierali a drugim dawali już wyginęli…

To ja się zawsze dziwię temu kto kupuje sprzęt u gościa z zerową ilością komentarzy :frowning:

Jak widać naiwnych nie brakuje

guliwer

jeżeli nówka na allegro kosztuje 2x taniej od nówki w sklepie to na 99,9% jest to wałek. następnym razem radze od takich aukcji trzymać się z daleka bo nikt świętym Mikołajem nie jest żeby sprzedawać przedmioty za pół darmo.

Przyznam szczerze , że też w tym wziąłem udział jako kupujący…ale chyba w pore opamiętałemn się i sprawdziłem cenę tego ustrojstwa w UE . wyszło że kosztuje 1300 Euro .skutkiem tego gośc ma już dziś zawieszone konto a wszyscy dostrali ostrzeżenia by mu kasy nie wysyłać.

Z drugiej zaś strony zastanawiam się jak można nisko zejść na “dno” by cos takiego robić. :frowning:

To jest dla oszustów doskonały zarobek. Kulisy przekrętów na Allegro pokazywał kiedyś TVN i magazyn “uwaga”. Wbrew pozorom zawsze się ktoś znajdzie, kto nie sprawdzi i kupi w ciemno

Jeszcze jeden taki “wyskok” i ponownie zapoznasz się z regulaminowymi konsekwencjami.