Allegro i wykazy tanich hurtowni z tel. komórkowymi


(outca$t.) #1

Co sądzicie o książeczkach sprzedawanych na Allegro, które zawierają adresy hutowni sprzedających po niższych cenach telefony komórkowe i to w ilościach detalicznych. Może ktoś z was zamówil taki poradnik a jeśli tak czy nie jest to pic na wodę?


(Bjkaras) #2

Nie kupuj, pic na wode. Kiedys kupilem za zeta takie cos zeby sie przekonac i sie rozczarowalem.


(system) #3

Outca$t.. Nabijanie ludzi w… komórkę :smiley: :smiley: :smiley:


(Michał1205) #4

W ogóle na Allegro są jakieś bzdury sprzedawane jakieś programiki cuda, teraz jakieś wykazy. Dla mnie to bzdury… :roll: Nie kupuj tego pewnie jakieś oszustwo.


(Pospalbym) #5

Negatywny

Za 5,99 przysłał mi adres strony oszustów, którzy nikomu jeszcze niczego nie wysłali (sprawdziłem na forach np. http://allegro.pl/phorum/read.php?f=278 … v=&t=91404) i jedyne co oferują to każą wpłacić zaliczkę 170 zł. ZŁODZIEJ! !!

[Odpowiedź z:nie 20 mar 2005 11:16:52 CET] KUPUJĄCY NIE PRZECZYTAŁ OPISU AUKCJI! NIE KUPUJE JEDNEGO ADRESU A KILKA!

To jeden z negatywów wystawionych podczas aukcji z poradnikami Myśle że to ci wszystko wytłumaczy Konto tego użytkownika zostało już zawieszone


(Hejol) #6

hm?

posiadam taką "książeczkę " wszedłem w posiadanie tego opisu i porad sciągajuąc to za pomocą p2p z netu ale w życiu nie zaryzykuję kupowanie tego ’

dla mnie to czyste oszustwo kto za tak śmieszne pieniądze sprzeda nnowe telefony ?


(Krzysiek21) #7

Takie ksiązeki i poradniki sprzedawane na Allego za 1.99 czy za inną atrakcyjną cene to nic innego jak czyste złodziejstwo.

W necie takie poradniki i inne mozna za darmo znalesc.