Allegro - Nerwy i kłopoty


(Webfalcon) #1

Jak zapewne każdy Polak zna serwis aukcyjny allegro, jestem jego starym użytkownikiem. Wyobraźcie sobie sytuacje, że mam na koncie sporo pozytywnych komentarzy, a tu nagle jakieś dziecko wstawia mi negatywa :-x Nie dotyczyło to nawet źle przeprowadzonej aukcji, wystawiłem ogłoszenie ( nie przedmiot, tylko ogłoszenie) że chce kupić pewną rzecz ustawiłem cene 1zł, no bo po co mam ustalać, cene skoro jestem zainteresowany tylko kupnem, po pewnym czasie użytkownik allegro z samymi negatywami korzysta z opcji kup teraz, chociaż nic nie sprzedawałem i dodatkowo daje mi negatywa, nie dość , że obciążył mnie opłatą prowizyjną 29zł+ wystawienie aukcji 5zł, to mi negatywa dał. Co w takiej sytuacji byście zrobili? Wiem, że to nie dotyczy oprogramowania, ale w jakimś sensie komputerów i internetu, a to jest problem, proszę o odp. Z góry thx


(system) #2

jest od tego dzial na luzie. skontaktuj sie z administracją allegro. oni na pewno szybciej ci pomoga niz my


(Webfalcon) #3

już się kontaktowałem, teraz wypełniłem formularz zwrotu prowizji, czekam, aż jakiś pozytywny skutek z tego wyniknie. Zastanawiam się, kto pozwolił takim ludziom się urodzić, ja bym ich spalił najlepiej :-x


#4

Czyżby zapędy inkwizytorskie?


(Hempbaba) #5

..... :spoko:

Edit:

Jak się wystawia ogłosszenie? :oops:


(freedom) #6

takie "ogłoszenia" są chyba niezgodne z regulaminem, więc allegro raczej nic Ci nie pomoże. a o wykasowaniu negatywa możesz zapomnieć na 100%.


(Webfalcon) #7

coś jakbyś sprzedawał, tyle, że piszesz, że chcesz kupić itd. tak jak w anonse.


(Dinusia40) #8

WebFalcon trzeba było wystawić Aukcje Prywatną, wtedy masz pewność że taka sytuacja się nie powtórzy :slight_smile:


(Kubekster) #9

To nie dawaj takich ogłoszeń bo allegro jest od sprzedawania a nie od ogłoszeń


(Wwerewolf2) #10

Witać Twoje doświadczenie :slight_smile: przecież jest opcja, że możesz zablokować aukcje i mogą kupować tlyko osoby z zaproszeniem do niej.

Po drugie wystawienie takiej aukcji jak Twoja wiązalo sie z nieprzestrzeganiem regulaminu, więc pisanie do zespołu allegro nic nie da.