Allegro - nie udana transakcja

Witam mam taki problem otóż kupiłem na allegro urządzenie do ćwiczeń + drugie małe urządzenie + płyta dvd , pieniądze oczywiście wpłaciłem na konto sprzedawcy i nie dość że trudno było się z nim skontaktować to jak już mi odpisał że pieniądze doszły to napisał jeszcze że ma ten przyżąd ale nie ma tego drugiego i płyty dvd też nie ma , więc mu odpisałem że się nie zgadzam i prosze o zwrot pieniędzy , i pytanie do was co mogę jeszcze zrobic ? co jeżeli nie bedzie chciał oddać pieniędzy ?

Wszelkie informacje znajdują się w systemie pomocy Allegro + dodatkowo Program Ochrony Kupujących

http://allegro.pl/country_pages/1/0/edu … /index.php

To znaczy tyle że aukcja jest niezgodna z prawdą.

Dowodem tego mogą być mejle od niego.

Jeśli nie zwróci pieniędzy wyślij zażalenie do Allegro i załącz mejle od kolesia który stara się wyłudzić pieniądze za towar którego nie posiada.

Zażalenia chyba nic nie dają w takich przypadkach. Ja też ostatnio kupiłem buty, których sprzedawca prawdopodobnie nie miał - pisali do mnie inni użytkownicy z tej aukcji z zapytaniem czy dostałem swoje buty. Po ponad 3 tygodniach oczekiwania na wysyłkę, jak mu zaproponowałem, że anulujemy transakcję i nie będę wystawiał żadnych negatywnych komentarzy - zgodził się. Dlaczego poszedłem na coś takiego? Wysłałem takie zażalenie :

Także nic nie pomogą, bo nie są “stroną”.

btw. Ja miałem tyle dobrze, że chciałem przesyłkę pobraniową i nie straciłem pieniędzy. Zakończyć to chciałem dlatego, żeby się nie okazało, że kupię na innej aukcji/w sklepie a ten mi wyśle po miesiącu - jak zdobędzie zamówiony towar - a ja będę musiał się wywiązać z “umowy” - zostałbym z 2 parami butów :smiley: