Allegro oszust

Witam spotkałem się na allegro z pewną aukcją facet a raczej chyba kobieta po niku sprzedawała ksiażke za 77zł i niby jest orginalna a potem jak ktoś kupił wysłała maila ze moze tą ksiazke za 20zł wysłać na CD lub na maila w formie PDF czy to legalne? Przyznam sam kupiłem :frowning:

chyba nie za bardzo

chyba że ta osoba ma pozwolenie autora książki

to tak jakbyś sprzedawał windowsa a potem pisał że wyślesz kopie cd za 10 % ceny

To jest w każdym razie nieuczciwe… Jak kupujesz książkę to chcesz mieć książkę a nie dokument PDF… Zgłoś to obsłudze Allegro.

Pzdr!

No masz racje pozwolenia na pewno nie ma wiec co zrobic zgłosic to allegro bo na aukcji legalnie to wygląda a ja kupiłem to na allegro za 20zł no w pdfie bo szkoda za 77zł troszke cóz a czy jak podkabluje ta osobe pójdzie do wiezienia czy policja ją zgarnie hmmm?

Mogą jej co najwyżej konto zablkować na Alegro.

ale ze oszustwo do wiezienia czy nalot zrobic ze czerpie korzysci z tego nic nie da rady napisze na allegro zły jestem bo znalazłem ten pdf w necie ech

ale na aukcji ta osoba sprzedaje wszystko legalnie :P, więc dużych szans na jakieś efekty ze strony allegro w tej sprawie nie ma

możesz też się pobawić i powiedzieć ze chcesz orginalną

ciekawe co wtedy zrobi ?

czyli co taka baba z neta pobrała ksiazke i teraz niby ze mam orginał sprzedaje o wiele taniej ją w pdfie która dostepna w sieci jest ■■■■■■■ dorobi się na tym. :frowning: Zgłosze im moze to zablokują to nie legalne

Kumpel też się tak naciął.

Kupił książke, zapytał o przesyłke a gość mu podał maila i hasło żeby sobie ściągnął.

Książka była beznadziejnie zeskanowana (każda strona oddzielnie)

Mati17 a czym Ty się przejmujesz?

Kupiłeś KSIĄŻKĘ.

Nie odpisuj nawet na maile z propozycją inną niż zawiera aukcja.

Była ostatnio sprawa, że gość kupił samochód …

Jeśli nie przyśle książki - NEGATYW oraz piszesz do obsługi allegro i tyle.

Czy ty sądzisz, że obsługa allegro coś zrobi ? Miałem dwa przypadki “oszustw” i co zrobiła szanowna obsługa ?Napisała mi to co wiedziałem,: że mam prawo iść na policję a potem sprawę skierować do sądu i że im przykro, że tak sytuacja wyszła…itp.

WIELKA MI OBSłUGA ALLEGRO.