Allegro "Płacę prze allegro"


(Dominik1717) #1

Witam. Od pewnego czasu mam problem właśnie z Płace prze allegro. Mój problem polega na tym iż jakieś dwa miesiące tamu zakupiłem przedmiot na allegro ,wybrałem sposób zapłaty przez płace z allegro i dokonałem zapłaty przez przelew internetowy. Od tamtego czasu kiedy kupię drugi przedmiot i przy tym wybieram sposób zapłaty przez allegro i przelew internetowy, w polach które się same uzupełniają czyli numer rachunku itp. Mam cały czas te same dane od sprzedającego od którego pierwszy raz kupiłem przedmiot. Gdybym się w porę nie zorientował wysłałbym pieniądze to niego, niz do którego miałem zapłacić. Mógłby mi ktoś doradzić Co mam z tym robić? Jak usunąć te jego dane? PROSZĘ O POMOC !


(Ramirez1) #2

Zapytaj pomoc w serwisie Allegro po to chyba tam jacyś ludzie pracują aby byli do twojej dyspozycji.A swoją droga ostatnio był chyba w serwisie jakiś problem ponieważ kupiłem przedmioty u kilku allegrowiczy i gdy chciałem zobaczyć na ich aukcje z przedmiotami to wszystkie zostały usunięte , towar dostałem wszystko elegancko ale to wina serwisu raczej bo kto mając 2000 czy więcej przedmiotów usuwał by aukcje.


(system) #3

Przecież płacąc przez PzA wpłacasz pieniądze na konto PayU a nie sprzedającego, więc dane są te same, inny jest tylko automatycznie generowany tytuł przelewu.


(Dominik1717) #4

Wielkie dzięki szymek1987. Po prostu zacząłem się trochę martwic ze ktoś mi się włamał na konto na allegro. Jeszcze raz dzięki