Allegro "Płacę prze allegro"

Witam. Od pewnego czasu mam problem właśnie z Płace prze allegro. Mój problem polega na tym iż jakieś dwa miesiące tamu zakupiłem przedmiot na allegro ,wybrałem sposób zapłaty przez płace z allegro i dokonałem zapłaty przez przelew internetowy. Od tamtego czasu kiedy kupię drugi przedmiot i przy tym wybieram sposób zapłaty przez allegro i przelew internetowy, w polach które się same uzupełniają czyli numer rachunku itp. Mam cały czas te same dane od sprzedającego od którego pierwszy raz kupiłem przedmiot. Gdybym się w porę nie zorientował wysłałbym pieniądze to niego, niz do którego miałem zapłacić. Mógłby mi ktoś doradzić Co mam z tym robić? Jak usunąć te jego dane? PROSZĘ O POMOC !

Zapytaj pomoc w serwisie Allegro po to chyba tam jacyś ludzie pracują aby byli do twojej dyspozycji.A swoją droga ostatnio był chyba w serwisie jakiś problem ponieważ kupiłem przedmioty u kilku allegrowiczy i gdy chciałem zobaczyć na ich aukcje z przedmiotami to wszystkie zostały usunięte , towar dostałem wszystko elegancko ale to wina serwisu raczej bo kto mając 2000 czy więcej przedmiotów usuwał by aukcje.

Przecież płacąc przez PzA wpłacasz pieniądze na konto PayU a nie sprzedającego, więc dane są te same, inny jest tylko automatycznie generowany tytuł przelewu.

Wielkie dzięki szymek1987. Po prostu zacząłem się trochę martwic ze ktoś mi się włamał na konto na allegro. Jeszcze raz dzięki