Allegro - Pytanie?


(Neon1992) #1

Witam.

Mam pytanie. Rejestracja w allegro.pl jest darmowa, ale czy jak się zarejestruje to po pierwszym kupnie (obojętnie czego) płaci się coś, bo mój kumpel mówił że płaci 10-11 zł jakoś tak, miesięcznie czy to prawda. Proszę wytłumaczyć jak to tam jest z tymi pieniędzmi!


(Juven) #2

za kupowanie płacisz tylko sprzedającemu za cene towaru + koszt przesyłki

Allegro płacisz tylko jeżeli coś chcesz wystawić na aukcje + wtedy prowizje od sprzedanego produktu

Pozdrawiam barpok12


(system) #3

http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/user_agreement.php

W regulaminie wszystko pisze.


(aju) #4

A dokładnie tutaj

Za kupno przedmiotu allegro nie pobiera żadnych opłat od kupującego.

Pobiera tylko od osoby która towar sprzedała


(Neon1992) #5

A jakiś abonament się płaci, bo przeczytałem w regulaminie że się płaci ale po pierwszym sprzedaniu produktu, a jak się kupuję to się żaden abonament nie zaczyna naliczać niewiem czy dobrze zrozumiałem! Proszę o odpowiedz!

Pozdrawiam Neon1992


(Monczkin) #6

Neon1992 a nie prościej i szybciej będzie napisać do allegro ?? Oni chyba najlepiej wiedzą, co i jak. A jak ktoś Cię wprowadzi w błąd, bo mu się wydaje - to co wtedy ?? Będzie lament


(adam9870) #7

Allegro za każdy sprzedany produkt bierze prowizję (ile to chyba zależy od ceny sprzedanego przedmiotu. Szczegóły pewnie są w regulaminie).

Żadnego abonamentu chyba nie ma. Jeżeli kupisz jakiś produkt na aukcji to możesz pokryć koszt przesylki przedmiotu (o ile nie zdecydujesz sie na odbiur osobisty). Ale koszt przesyłki pokrywasz jednynie wtedy gdy jest taki warunek w aukcji np tu:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81009080


(pysiu) #8

Jak sprzedajesz to naliczają ci opłate za usługe jak kupujesz placisz tylko dodatkowo za przesyłke ale dla gościa od którego kupujesz :wink: