Allegro - pytanie

Mam takie pytanie: Czy jeśli wystawie przedmiot na aukcje i zapłace za wystawioną aukcje allegro to jak nie sprzedam przedmiotu to czy oni mi oddadzą te pieniądze?

2.Kiedyś był na tym forum podawany link do stronki która wyliczała ile trzeba zapłacic za wystawiony przedmiot.Ma ktoś może link ?

Przeczytaj dokładnie cennik allegro.

Wszystko jest tam wyjaśnione.

z tego co wiem to zawsze się płaciło po za kończeniu aukcji za wystawienie :wink:

jak wyżej napisał strumienianin Allegro pobiera osobno opłaty za wystawienie przedmiotu,

ale jeśli go nie sprzedasz, to nie będzie naliczona prowizja.

Po więcej odsyłam do regulaminu Allegro :wink:

  1. Dokładnie takjak pisze prezydent: płacisz za wystawienie ale jak nie sprzedasz to nie pobierają prowizji. Płaci sie raz na miesiąc i za wystawienie nie pobierana jast znowu tak duża kasa.

  2. Aby wyliczyć ile cię to będzie kosztowało wystarczy zacząć wystawiać ten przedmiot i cena jest niemal na bieżąco wyliczana. Trzeba zatwierdzić raz i wtedy wyliczy ile to bedzie kosztowało. I dopuki nie potwierdzisz wystawienia (drugi raz) to nic nie zapłacisz i nie wystawisz.

Po prostu,wystawiasz aukcję…Allegro pobiera małą prowizję za wystawienie.

Jeżeli sprzedasz ten przedmiot Allegro pobiera znów prowizję…

Szczegółowy cennik na stronie Allegro :smiley:

Prowizja jest zwracana tylko w tedy kiedy allegro ci usunie aukcje, albo jezeli z powodu kupujacego nieuda ci sie sprzedac tego przedmiotu wtedy mowisz otym zespolowi allegro a oni ci zwroca prowizje.