Allegro - rachunki

hej mam pytanko otóż przeglądałem dziś moje konto na allegro i trafiłem na zakładkę rachunki a tam na Saldo bieżące: -2,15 zł o co w tym chodzi? nic na razie nie sprzedałem na allegro jedynie wstawiłem kilka rzeczy… ale nie sprzedałem ich więc muszę zapłaci?

chyba za wystawianie też czeba płacić

ale myślałem że dopiero gdy coś sprzedam…

lukaszm możesz mieć max dług 10,00 zł. jeśli przekroczysz tą kwotę zostaniesz poproszony przez Allegro, po zakończeniu okresu rozliczeniowego, o uregulowanie należności.

za wystawianie aukcji pobierana jest opłata, za sprzedaż również pobierana jest opłata. zapoznaj się z cennikiem.

Źle myślałeś.

Przed rejestracją zapoznaje się z zasadami obowiązującymi na danych serwisie a później potwierdza się rejestrację.

Zawsze przed wystawieniem aukcji pisze ile Cię ona wyniesie. Jak można było nie zauważyć. :x

Oby mniej takich allegrowiczów :mrgreen:

Danielson ja sie rejestrowałem tam kilka lat temu… a sprzedaż na allegro zacząłem niedawno więc nie pamietałem no wiem ze pisze ile mnie wyniesie ale myślałem ze to muszę zapłacic dopiero gdy sprzedam przedmiot

Złączono Posta : 10 Sierpień 2007, 20:04:35

destroy pisałem że dopiero rozpoczynam swoją przygodę ze sprzedażą na allegro ty jak zaczynałeś to od razu wszystkiego chyba też nie wiedziałeś prawda? A chyba znasz powiedzenie “kto pyta nie błądzi”, a ostatnio zauważyłem że w tym kraju nie ma prawa się już o nic pytac bo się uzyskuje jakieś bez sensu odpowiedzi które nic nie wnoszą do tematu.

grzegorzch dzięki za szczegółową odpowiedz…

Pozwolę sobie skorzystać z tego tematu w celu upewnienia się.

Jeśli mam saldo -1,70 to nie muszę im wpłacać, dopóki nie osiągnę długu >10 zł?

Nie musisz płacić.

Dopiero gdy kolor czcionki zrobi się czerwony - dopiero wtedy trzeba wpłacać.

Luzik żartowałem…

zawsze jak masz podgląd aukcji pisze ile Cie ona wyniesie :slight_smile:

uznaję tą samą zasadę:)

Złączono Posta : 11.08.2007 (Sob) 19:09

Luzik żartowałem…

zawsze jak masz podgląd aukcji pisze ile Cie ona wyniesie :slight_smile:

uznaję tą samą zasadę:)

Złączono Posta : 11.08.2007 (Sob) 19:10

Luzik żartowałem…

zawsze jak masz podgląd aukcji pisze ile Cie ona wyniesie :slight_smile:

uznaję tą samą zasadę:)