Allegro - rachunki

(Lukaszm Zdw) #1

hej mam pytanko otóż przeglądałem dziś moje konto na allegro i trafiłem na zakładkę rachunki a tam na Saldo bieżące: -2,15 zł o co w tym chodzi? nic na razie nie sprzedałem na allegro jedynie wstawiłem kilka rzeczy... ale nie sprzedałem ich więc muszę zapłaci?

(Laki000) #2

chyba za wystawianie też czeba płacić

(Lukaszm Zdw) #3

ale myślałem że dopiero gdy coś sprzedam...

(Grzegorz Ch) #4

lukaszm możesz mieć max dług 10,00 zł. jeśli przekroczysz tą kwotę zostaniesz poproszony przez Allegro, po zakończeniu okresu rozliczeniowego, o uregulowanie należności.

za wystawianie aukcji pobierana jest opłata, za sprzedaż również pobierana jest opłata. zapoznaj się z cennikiem.

(Danielson) #5

Źle myślałeś.

Przed rejestracją zapoznaje się z zasadami obowiązującymi na danych serwisie a później potwierdza się rejestrację.

(Mateusz 931) #6

Zawsze przed wystawieniem aukcji pisze ile Cię ona wyniesie. Jak można było nie zauważyć. :x

Oby mniej takich allegrowiczów :mrgreen:

(Lukaszm Zdw) #7

Danielson ja sie rejestrowałem tam kilka lat temu... a sprzedaż na allegro zacząłem niedawno więc nie pamietałem no wiem ze pisze ile mnie wyniesie ale myślałem ze to muszę zapłacic dopiero gdy sprzedam przedmiot

Złączono Posta : 10 Sierpień 2007, 20:04:35

destroy pisałem że dopiero rozpoczynam swoją przygodę ze sprzedażą na allegro ty jak zaczynałeś to od razu wszystkiego chyba też nie wiedziałeś prawda? A chyba znasz powiedzenie "kto pyta nie błądzi", a ostatnio zauważyłem że w tym kraju nie ma prawa się już o nic pytac bo się uzyskuje jakieś bez sensu odpowiedzi które nic nie wnoszą do tematu.

grzegorzch dzięki za szczegółową odpowiedz...

(Canaletto) #8

Pozwolę sobie skorzystać z tego tematu w celu upewnienia się.

Jeśli mam saldo -1,70 to nie muszę im wpłacać, dopóki nie osiągnę długu >10 zł?

(Morgenowsky) #9

Nie musisz płacić.

Dopiero gdy kolor czcionki zrobi się czerwony - dopiero wtedy trzeba wpłacać.

(Mateusz 931) #10

Luzik żartowałem..

zawsze jak masz podgląd aukcji pisze ile Cie ona wyniesie :slight_smile:

uznaję tą samą zasadę:slight_smile:

Złączono Posta : 11.08.2007 (Sob) 19:09

Luzik żartowałem..

Złączono Posta : 11.08.2007 (Sob) 19:10

Luzik żartowałem..