Allegro [ Zabkolowanie konta ]

No więc tak pisałem jakiś czas temu o nie uczciwym Allegrowiczu wczoraj wieczorem moje konto 1 jak i te 2 zostało ZABLOKOWANE jak zwykle Allegro jest bardzo pomocne człowiek kupił zapłacić nie chciał i oni ręce umywają a ja chodź miałem na drugim koncie 25 pozytywów ( 15 gdy kupowałem i 10 gdy sprzedałem ) każdy chwalił sobie dobry kontakt i bardzo szybką wpłatę i wysyłanie paczek ale to nic ten co ma 260 komentarzy i 9 negatywów 4 neutrale jest lepszym Allegrowiczem :shock: . Co mam teraz zrobić żeby mi odblokowali ??

Napisz do nich maila z wyjaśnieniem, a najlepiej zapytaniem dlaczego twoje konto zostało zablokowane i prosisz o odblokowanie. Chyba najprostsza metoda, bo jak inaczej. AAAAA, no chyba, że hack serwea allegro xD. Tak na poważnie napisz maila do nich i czekaj na odpowiedź.

To do mnie napisali w e-mailu . Mam jeszcze jedno pytanie w niedziele kupiłem telefon na allegro wpłacilem pieniądze a sprzedająca wysłała to w poniedziałek po południu przynajmniej tak pisze… to to mój zakup jest anulowany ?? bo zegarek który wystawiłem na Allegro aukcje usuneli… oczywiscie prowizje bedę musiał płacić za coś co sami usuneli ? :expressionless:

Skoro wysłała w poniedziałek to allegro nie ma takiej mocy, aby zatrzymać telefon w czasie wysyłki.

No to masz odpowiedź. Spróbuj jeszcze napisać do nich jakie kryterium musiałbyś spełnić, aby odblokowali ci konto. Jeżeli odpiszą, że niestety, ale nie mogą już ci odblokować to masz trochę lipę.

W jakim sensie lipę ??

W sensie, że będziesz miał te konto zablokowane. Nie wiem też czy uda ci się zarejestrować nowe konto. To już zależy od polityki allegro. Mogą znowu ci zablokować konto, ponieważ będzie ono założone jak oni to ujęli “z tego samego komputera”. Nie wiem dokładnie co tam zrobiłeś, ale tak jak piszą w mailu:

Jakbyś mógł powiedzieć o co dokładnie chodzi z tymi dwoma kontami na allegro to może coś pomożemy.

AA wiesz mam coraz większą niechęć do Allegro skoro jakiś cham który ma więcej komentarzy i tyle negatywów gdzie ludzie się piszą to samo jak było zemną a ten dalej ma konto to dla mnie jest to parodia a nie portal aukcyjny .

W skrócie to tak wyglądało byłem na trochę na wakacjach u rodziny wspomniałem tam że mam do sprzedania coś tam… jedna osoba była chętna kupić a że to bardzo daleko od domu a owa osoba nie miała konta na Allegro to wystawiłem na sprzedaż na koncie gdzie mam 25komentów kupiłem na drugim koncie wystawiłem komentarz i tyle prowizja oczywiście zapłacona . Pewnie ten cham coś napisał do nich chcąc się wymigać Ci sprawdzili i zablokowali :evil:

Czy dobrze rozumie, że wystawiłeś na jednym ze swoich kont przedmiot i zlicytowałeś go na drugim swoim koncie? Jeśli tak to nie rozumię Twoich pretensji. Przecież tak nie wolno. Wyraźnie masz napisane w e-mailu od Allegro

Dodane 28.07.2010 (Śr) 9:08

Nie muszą sprawdzać, oni już wiedzą :o

Prawdopodobnie im w systemie wyskakuje, jak osoba mieszkająca na tej samej ulicy zalicytuje na aukcji sąsiada (ja tak miałem - przysłali ostrzeżenie) i być może jak zalicytuje osoba o tym samym nazwisku (to zgaduję). Czyli wyskoczyło im, że ktoś zalicytował na aukcji u siebie samego i zablokowali.

Powiem ci tak dla Allegro jesteś “dziadem” bo mało u nich sprzedajesz i kupujesz ( to banda s…w ), mają mniejszy zysk z ciebie niż z takiej osoby co sprzedała np: 260 czy 10000 rzeczy . Olej ich i załóż następne konto na ich serwisie. A te pozytywy czy negatywy niech sobie w buty wsadzą. Ja tak zrobiłem.

no tak tylko strasznie w…ace jest ze tak ludzi traktuja w koncu kazdy zaczyna i niestety ten ktory ma wiecej komentow ma racja… . pretensje mam bo prowizje dostali Wiec nic nie stracili . Telefon przed chwila doszedl i mam na nich wy… Jesli odblokuja to ok jak nie to niech sie wypchaja sianem i prowizji 15zl nie dostana . Mam nadzieje ze kiedys bedzie konkurencja dla allegro bo teraz nie ma…

Allego ma cie w d***e i tyle :slight_smile: dla nich liczy się ten kto wpłaca więcej prowizji taka jest niestety prawda. Ja już pare razy sie przejechałem i staram się w pierwszej kolejności znajdować towar w sklepach internetowych , takie wydają się bardziej wiarygodne niż osoby prywatne.

Masz rację ale nie do końca ja już też parę rożnych przypadków przerabiałem z allegro i niestety u nich liczy się tylko kasa a nie to po czyjej stronie leży wina czy racja.

Pisalem ze mam pretensje bo prowizje wzieli . I sami nie wpadli na to tylko ten idiota im doniusl napisal nawet e-mail oczywiscie nie z tego ktorego uzywa na allegro tym bardziej niech sie goni allegro i ten burak jak im zalezy na takich allegrowiczach gratulacje .chyba tez zaczne kupowac w sklepach internetowych a jak bede chcial sprzedac dam ogloszenie do darmowej gazety

napisali wyczerpująca odpowiedź jak zwykle z Allegro

sam bym na to nie wpadł… Co im napisać prawdę czy walić jakaś ściemę ?? jak tam u nich jest lepiej się przyznać ?

I myślisz, że jak się przyznasz to odblokują ci kont? Co im napiszesz? Że poprawisz się? Wyśmieją cię i tyle. Niestety ale sprawa zamknięta. Konto zablokowane za naruszenie regulaminu. Spytaj ich jeszcze czy jest możliwość “odblokowania konta i jakie musisz spełnić kryteria”. Jeżeli chodziło by tu o jakąś kwestię finansową to ja bym się wylał. Jest jeszcze inny sposób, ale to może na pw ci podeślę.

oto mejle od allegro

odpisałem im a oni

i tu moje pytanie jeśli ten typ kupił kilka dni temu telefon ale mi nie wpłacił kasy po 3 czy 4dniach zablokowali konto to co teraz ?? mam im zapłacić prowizje ? jak hajsu nie mam? tamta aukcja została anulowana czy jak ?? bo napisałem im to ale nie odpisali jeszcze

Jak już będziesz miał dostęp do konta sprawdź rozliczenia

Tu masz Swoje saldo:

http://allegro.pl/myaccount/billing.php

A tu rozliczenie za co dokładnie masz zapłacić:

http://allegro.pl/myaccount/billing_history.php

wychodzi 12 zł 42 gr czyli co nie anulowali tamtej aukcji z tym burakem który nie chce zapłacić ?? po 7dniach mam napisać o zwrot prowizji ??