Allegro

Witam.

Zostalem oszukany na allegro kupilem sweter a otrzymalem calkowicie inna bluze w innym rozmiarze .

Ze sprzedajacym ciezko sie skontaktowac dopiero po kilkunastu minutach sie dodzwonilem.I powiedzial ze to poczta pomylila sie , proponuje mi odeslanie polowy pieniedzy - na co sie nie chce zgodzic - do czego mi zamala i w dodatku brzydka bluza ?

I teraz nasuwa sie pytanie co zrobic ? Wystawienie zlego komentarza nie zwroci mi pieniedzy .

Allegro przeciez oferuje bezpieczenstwo . Mam napisac do allegro o tym incydencie ? - chociaz watpie ze cos pomoze .

Pisalem kiedys do nich gdy nie zostal mi wyslany towar za ktory zaplacilem , jego konto zostalo usuniete - nie bylem jedynym oszukanym ale zadnego zwrotu nie dostalem odpisali ze jesli chcem mam zglosic to policji , a przeciez za 50 zl nie bede chodzil po policjach .

Co mam zrobic zeby odzyskac pieniadze ? Albo wlasciwy sweter ?

Jesli mam pisac do allegro czy zglosic to to prosze bardzo o wytlumaczenie jak mam postepowac.

Z gory dziekuje i pozdrawiam .

Mam nadzieje ze wy nie padniecie ofiarami takich ludzi .

Ja bym zagrosił gostkowi donosem do allegro i póżniejszym donosem na policje… może się trochę przestraszy ;]

Jego tłumaczenie jest śmieszne jak poczta może się pomylić… ewentualnie sam żle wypisał paczki i twoja zamiast do ciebie poszła do tej osoby co zamawiała bluzę którą dostałeś ;]

Ale jak by nie było to jest jego wina i powinno to wyglądać tak że odsyłasz mu bluzę a on ci odsyła zamówiony towar z załączoną w paczce kasą za wysyłkę w jego stronę tej niezamówionej.

Zresztą nie rozumiem tego gostka… proponuje oddanie połowy pieniędzy… chyba łatwiej mu zapłacić po prostu za wysyłkę w obie strony… no chyba że bluza wychodzi taniej niż wysyłka w obie strony ;]

dogadalismy sie, mowil ze to poczta naklejala naklejki ( czy ktos inny tam ) on wysle sweter a bluza zostanie u mnie tylko za przesylke zaplace .

brodzio13 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

To dobrze że się dogadaliście,a jeśli chodzi o tym programie allego że zwracają kasę za nieudaną transakcję to śmiać mi się chce jak widzę ten opis całej procedury tu 5 dni tam 30 gdzieś inndziej 3 miesiące pffff zanim ci kasę oddadzą to osiwieje się z tego wszystkiego,ale w reklamie to wszytko pięknie ładnie wygląda

trzeba kupować od pewnych allegrowiczów [-X

sa nieraz tacy uczciwi że jak czegoś nie wyślą to wysyłają gratis następny hehe;)najlepiej mu powiedz żeby ci oddał kasę a ty odeślesz mu tą bluzę bo jak masz od allegro się prosić pieniędzy to do Wielkanocy nie dostaniesz xD