Allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62394115 jak wysłać do admina zeby zablokował taką aukcje

na górze po prawej na zółtym pasku masz link zgłoś naruszenie zasad

taki koleś to od razu powinen być zbanowany :evil:

Monczkin dzięki już zgłosiłem naruszenie zasad

Paweł, najlepiej powiadom także o tym Gadu-gadu.

Tomek23 Jak chcesz zrób to sam :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Ja tez chce zgłosić naruszenie regulaminu ale nie wiem co mam zaznaczyć w tym okienku do zgłaszania naruszenia regulaminu

Jeśli chodzi o tą aukcję to nie ma potrzeby robić tego ponownie.

Jeśli inne - zaznaczasz co uważasz za adekwatne…

jak dla mnie to zwykły kit a ludzie i tak to beda kupować

Ci ludzie na allegro robia sie juz coraz głupsi sprzedaja programy ktore mozna znaleźc za darmo w sieci lub za mniejsza opłata niz u nich jesli chca sprzedać procesor, płytę główną lub jakiś nośnik z legalnym komercyjnym oprogramowaniem to ja rozumiem ale to ze chcą sprzedać np.linuxa lub jakis inny program bez dowodu zakupu ani bez nosnika to ja już tego nie rozumiem przecież np. linuxa mozna dostac za darmo a oni jeszcze na dodatek każą sobie placić to juz sie staje plagą na takich aukcjach jak np. allegro i juz mnie to wkurza :evil: poprostu tam na tej stronie powninen siedzieć ktos i kontrolowac to co oni sprzedają. :evil:

Kontrolują… Ale ciężko być na bieżąco z takim wielkim serwisem - może i za mało ludzi mają.

Co do Linuxa to nie jest dokładnie tak, jak mówisz. Jest to legalne w niektórych przypadkach, kiedyś była o tym mowa w dziale Linux.

aha skoro tak mowisz ze jest to legalne to w takim razie przepraszam za błąd ale coż… kazdy moze sie pomylić :oops:

Rzeczy darmowe lub za symboliczną cenę, sprzedawane są często na Allegro przez potencjalnych oszustów. Wynika to z tego, że dokonując sporo transakcji nawet za grosz, zbierają oni pozytywne komentarze, które budzą zaufanie późniejszych użytkowników, którzy z kolei nie sprawdzają dokładnie za co te “pozytywy” zostały wczesniej przyznane. A budząc zaufanie łatwiej potem naciągnąć innego kontrachenta na dużo grubszy przekręt.

Sdar

A mi się wydawało, że minimalna cena towaru na allegro to 1 PLN :roll:

Teoretycznie tak, praktycznie to nawet są aukcje za 0zł - tzw. “dla komentarzy”.

Patologie występują wszędzie :wink: