ALLPlayer 2.2.4 PL

Jest już nowa wersja ALLPlayer 2.2.4 PL

http://www.pobieralnia.pl/index.php/item-show/173/

:smilecolros:

Mam nadzieje ze z nia nie bedzie :slight_smile: takich problemow :slight_smile: :slight_smile: :smiley: :lol:

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 20:19

Qrde nie moge wejsc na stronke. Wam tez nie dziala???

Ja miałem z wersją 2.2.3 problemy, ta działa jak trzeba :slight_smile:

A ja mam pytanie do redakcji vortalu:

Dlaczego nowe programy do vortalu trafiaja z takim opóźnieniem??

Na innych serwisach trafiają o wiele szybciej.

Np na http://www.amnezja.org AllPlayer 2.24 PL był dostępny do pobrania już w piątek.

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 21:27

Pewnie ta wersja AllPlayera będzie równie niedopracowana jak poprzednie.

Nie ma to jak SubEdit i BSPlayer

Ja nie lubię ALLPlayera, więc przechodzę obojętnie obok tego newsa. Jest wiele lepszych programów :smiley:

Ja już tej wersji nie wgrywam ponieważ może zawierać błędy mam wersje 2.2

Jak dla mnie AllPlayer bardzo dobry program. Mam wersje 2.2.2 i wszystko ładnie działa a więc nowszej wersji

heh widze że opinie mieszane :slight_smile: wiec ja dołacze do tych anty :stuck_out_tongue: wole vplayera :stuck_out_tongue:

Różnych programów próbowałem ale AllPlayer leży mi najlepiej. Zastanawiam się czy warto instalować nowszą wersję skoro 2.2.2 jest super?

Pozdro.

Dlatego że inne serwisy wrzucają wszystko jak leci.

Nasz vortal nazywa się Dobre Programy, więc sama nazwa (nie wspomnę o prestiżu) zoobowiązuję redakcje do testów programu przed jego zamieszczeniem i stąd te małe opóźnienia, ale dzięki temu usezry vortalu wiedzą że nie mają do czynienia z “kichą”.

a ja przewaznie uzywam bestplayer a - stary ale jary…

no chyba ze sa jakies problemy …

Czyli testujecie wszystkie programu trafiajace do vortalu.

Jestem pod wrażeniem.

Po prostu mnie to zaciekawiło ale teraz wiem, że wy naprawde idziecie na jakość a nie na ilość.

Oby tak dalej :spoko:

Według mnie ALLPlayer jest najlepszym programem do odtwarzania filmów i na pewno ściągnę i zainstaluję najnowszą wersję :).

ja w najnowszym nie znalazlem jeszcze błędow a ogladalem teledyski, filmy, nawet sporo ich juz bylo.

SubEdit Player Build 4043 dla mnie najlepszy!