AllPlayer - nic nie widać

(1blueinferno) #1

Ściągnąłem najnowszą wersją AllPlayera i nie chce mi odtwarzać filmów. Mam kodeki, sprawdziłem to zresztą przez VideoInspector, ale po włączeniu filmu dźwięk leci, ale ekran jest czarny. Co się dzieje?

PS. Próbowałem na kilku filmach - żaden nie działał.

(matiit) #2

Jakie masz zainstalowane te kodeki??

(1blueinferno) #3

Wcześniej działało, więc to raczej nie tego wina. No, ale... Kodeki mam:

DivX Play Bundle 6.3

ffdshow 2006.08.03

(Kosior6) #4

A jak wygląda sytuacja na innych playerach ?

(1blueinferno) #5

Działa.

(Kosior6) #6

Blueinferno , więc najprawdopodobniej winę pnosi sam ALLPlayer...przeinstaluj go wyczyść po ni m kaalogi...może pomorze :]

(1blueinferno) #7

Taa a może Mazowsze.

Nie pomogło. Pytam więc. Spotkał się ktoś kiedyś u siebie z taką sytuacją? Jak sobie poradził?

A tak w ogóle to pobrałem se AllPlayer 2.0 i działa.

(Kosior6) #8

Działają już te filmy bo najpier piszesz że nie dziła a potem że tak :expressionless:

(1blueinferno) #9

Czytanie ze zrozumieniem -> Podstawówka. Radzę się cofnąć. Nie działają mi w AllPlayer 2.3 , więc ściągnąłem AllPlayer 2.0 i działa. Takie trudne?

(Kosior6) #10

Ekhm...sory wczoraj byłem zmeczony i niezbyt dobrze czytałem....Przepraszam :]

:spoko:

(Danielm86) #11

Uzywasz może Vista inspiration lub podobnego

A weź zminimalizuj AllPlayera i zmaksymalizuj a obraz na pewno bedzie :mrgreen:

(Demeq) #12

Witam. Mam chyba podobny problem z allplayerem odkąd zrobiłem format. Mam zainstalowany KazaaLite Mega Codec Pack i allplayer'a 2.3. Gdy otwieram w nim film w oknie jest obraz ale nie ma napisów. Jak daję Fullscreen to jest czarny obraz ale widać napisy. W windows media player wszystko działa. Robiłem już format i nie pomogło. Pomóżcie rozwiązac ten problem. :cry:

(kubut) #13

Miałem taki sam problem, z tą samą wersją allplayera. To widocznie jego wina... Mi nie wiem czemu ale samo przeszło. Tak jak nagle pszestał, tak samo nagle zaczoł odtwarzać...

(Demeq) #14

Ja wiem. Trzeba zainstalować najnowze stery do grafy, ja tak zrobiłem i pomogło.

(Grzelw) #15

Miaelm identyczny problem! Rozwiązałem go korzystając z opcji LiveUpdate w programie. Pomogło natychmiastowo! :slight_smile:

Pozdrawiam!