AllPlayer - nic nie widać

Ściągnąłem najnowszą wersją AllPlayera i nie chce mi odtwarzać filmów. Mam kodeki, sprawdziłem to zresztą przez VideoInspector, ale po włączeniu filmu dźwięk leci, ale ekran jest czarny. Co się dzieje?

PS. Próbowałem na kilku filmach - żaden nie działał.

Jakie masz zainstalowane te kodeki??

Wcześniej działało, więc to raczej nie tego wina. No, ale… Kodeki mam:

DivX Play Bundle 6.3

ffdshow 2006.08.03

A jak wygląda sytuacja na innych playerach ?

Działa.

Blueinferno , więc najprawdopodobniej winę pnosi sam ALLPlayer…przeinstaluj go wyczyść po ni m kaalogi…może pomorze :]

Taa a może Mazowsze.

Nie pomogło. Pytam więc. Spotkał się ktoś kiedyś u siebie z taką sytuacją? Jak sobie poradził?

A tak w ogóle to pobrałem se AllPlayer 2.0 i działa.

Działają już te filmy bo najpier piszesz że nie dziła a potem że tak :expressionless:

Czytanie ze zrozumieniem -> Podstawówka. Radzę się cofnąć. Nie działają mi w AllPlayer 2.3 , więc ściągnąłem AllPlayer 2.0 i działa. Takie trudne?

Ekhm…sory wczoraj byłem zmeczony i niezbyt dobrze czytałem…Przepraszam :]

:spoko:

Uzywasz może Vista inspiration lub podobnego

A weź zminimalizuj AllPlayera i zmaksymalizuj a obraz na pewno bedzie :mrgreen:

Witam. Mam chyba podobny problem z allplayerem odkąd zrobiłem format. Mam zainstalowany KazaaLite Mega Codec Pack i allplayer’a 2.3. Gdy otwieram w nim film w oknie jest obraz ale nie ma napisów. Jak daję Fullscreen to jest czarny obraz ale widać napisy. W windows media player wszystko działa. Robiłem już format i nie pomogło. Pomóżcie rozwiązac ten problem. :cry:

Miałem taki sam problem, z tą samą wersją allplayera. To widocznie jego wina… Mi nie wiem czemu ale samo przeszło. Tak jak nagle pszestał, tak samo nagle zaczoł odtwarzać…

Ja wiem. Trzeba zainstalować najnowze stery do grafy, ja tak zrobiłem i pomogło.

Miaelm identyczny problem! Rozwiązałem go korzystając z opcji LiveUpdate w programie. Pomogło natychmiastowo! :slight_smile:

Pozdrawiam!