Allplayer - nie znaleziono pliku wejścia

(kerizi) #1

Witam

Używam Allplayera od kilku lat i śmiga jak należy, ale kilka dni temu sformatowałem dysk i na nowo zainstalowałem najnowszą wersje 6.1 no i po wybraniu filmu do oglądania pojawia mi się komunikat że: nie znaleziono pliku wejścia _mktemp s w bibliotece msvcrt.dll. klikam kilka razy w „ok.”, okienko znika a potem się pojawia „warning” i opcje ”ok.” albo ”no” ale i tak nic nie mogę oglądać , filmy nie otwierają się. Wysłałem smsa, ściągnąłem kodeki zapłaciłem 4,92zł a i tak nic nie działa. Zainstalowane mam WinXP. Proszę o pomoc.

PS. A tak w ogóle AllPlayer reklamuje się jako darmowy a i tak trzeba zapłacić za kodeki w LIVE UPDATE. 

(zygi100) #2

Wgraj PotPlayer i bedziesz miał spokój z kodekami.

(kerizi) #3

Narazie mam AllPlayera i problem z plikiem wejścia i chciałbym go rozwiązać a brak kodeków to najmniejszy problem.

(Atis) #4

Czy zainstalowałeś Service Pack 3?

(kerizi) #5

Ogólnie nie instalowałem SP3 ale jak teraz sprawdzam we właściwościach systemu to jest tam napisane że mam dodatek service pack 3

(Marcepanpl) #6

Na stronie allplayer.org jest już nowa wersja instalatora odtwarzacza allplayer 6.1.1 która poprawia błąd z msvcrt.dll w Windows XP.

www.allplayer.org