Allplayer - problem z napisami i skalowaniem obrazu

Witam! :smiley: Mam mały problem z Allplayerem albo z kodekami, mianowicie w Allplayerze jest taka opcja jak skalowanie obrazu (rozciąganie, poszerzanie itp. “size”), którą włączało się u mnie po lewej stronie w fullscreen-ie(wyskakiwało wtedy takie żółte menu). Problem polega teraz na tym, że te menu jest zasłaniane przez film (kiedyś to było ok). To samo jest z napisami (są zasłonięte przez film i zamiast być na wierzchu to wystaje z pod filmu tylko ich kawałek). Sorki za zagmatwanie ale lepiej już nie jestem w stanie wytłumaczyć :stuck_out_tongue: , jak coś to proszę o pytania… Czy ten problem da się w jakiś sposób rozwiązać, może jest gdzieś poprostu jakaś opcja do tego, może trzeba wgrać inne kodeki(ja już się męczyłem z wieloma :? )? WIELKIE dzięki za pomoc! Pozdro 8)

Ficu proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień

Może ten obrazek pomożę. 32eb76c84c5cbc6fm.jpg

Nie wierze, że nikt się nie spotkał z takim problemem. Jak nie wie cie co mogę zrobic to chociaż powiedzcie jakich używacie kodeków i wersji Allplayera jeśli nie macie tego problemu. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.