Alltoavi - czego potrzebuję?

Rixx usiłował mi pomóc. Niestety nic z tego, a ja dalej nie wiem co jest nie tak. ŚLIIIICZNIE proszę. Potrzebuję A-Z instrukcji z linkami czego potrzebuję do 100% działania tego programu. Mam kodeki i co z tego? “Width box invalid”. Zaczne nawet od początku sciągać kdoeki, wersje programu itd. byle by tylko zadziałało! !!

Ena

Złączono Posta : 19.03.2007 (Pon) 23:01

34 wglądy i cisza… Czyżby naprawde nikt nie używał tego programu? :shock:

kiedy pojawia się ten błąd - jakie są właściwie rozmiary tego filmu,

w czym go odtwarzasz, jaki jest kodek - xvid czy theora?

czy locked aspect ratio jest zaznaczone? - jeśli tak spróbuj go odznaczyć,

wybierz też bicubic po prawej; możesz też spróbować restricted mode,

jeśli ci zaproponuje - w tym trybie dobiera sam odpowiednie ustawienia;

wskazałaś mu w save to gdzie ma zapisać - ten napis jest słabo widoczny

jeśliby pasek postępu się nie posuwał podczas konwersji nie przejmuj

się - program konwertuje, może również się wydawać, ze nigdy nie

skończy, a on już dawno skończył - to jakiś dziwny “bug” w tej wersji

Pozazdrościć cierpliwości:) Rozumiem, że mówimy o tej nowszej wersji, którą mi podałeś. Około 230 MB. XVID - ściągałam nowy (wcześniej równiez go używałam, tyle, że starszej wersji). Problem tkwi w tym, że nawet nie zaczyna konwertować. Nie chce mi dodać nawet pliku do pracy (add job). Gdy usiłuję wybrać tę opcję pokazuje mi sie wcześniej wposmniany “width box invalid”.

;(

Ena

chodziło mi o rozmiary klatki filmu - co wobec tego pokazuje się w okienkach screen size, czy lock aspect size jest zaznaczone?

czy odtwarzasz w ogóle ten film - jeśli tak, spróbuj w vlc player

w menu view kliknąć stream i media info - powinien pokazać rozmiar kadru, kodek itd; to samo możesz zrobić w media player classic klikając na file - properties

to jakiś dziwny błąd - jeśli film zakodowany jest xvid to nie powinno być żadnych problemów; jeśli kodekiem theora to właśnie to może być

żródłem problemu, dlatego sprawdż informacje o filmie

Jakoś sobie poradziłam. Co prawda nie tym programem no i jakość jest gorsza, ale… mówi się trudno. A lock aspect size odznaczony :wink: Mówi się trudno. W każdym bądź razie bardzo dziekuję za pomoc. Niewiele jest osób, które z taka wytrwałoscią bezinteresownie pomagałyby komuś obcemu. Jeszcze raz dzięki!

Pozdrawiam serdecznie

Ena