Alone in the Dark 4 - nie widać symboli na kłódce

Witam.

Mam kolejny problem z grą “Alone in the Dark 4 - Koszmar Powraca” (z najnowszego CD-Action). Prawdopodobnie jest to kolejny problem natury technicznej gry :-x

Wtajemniczeni, którzy grali, bądź grają w tą grę, będą wiedzieć, o którym momencie piszę.

Gram Carbym (mężczyzna).

Dochodzę do wielkiej bramy, która zamknięta jest na kłódkę (która zaszyfrowana jest 4 symbolami). Ta brama jest niedaleko miejsca, gdzie zaczyna się gra.

Problem jest taki: Nie widać symboli na kłódce (tam, gdzie powinny być symbole, jest czarne tło), słychać dźwięk zmiany symbolu na kolejny, jest strzałka, którą przesuwam na kolejny symbol, ale nie widać, na jaki symbol się przemienia.

W poradniku do gry pisze, że mam podejść do bramy i ustawić symbole w takiej kolejności, jaka jest przedstawiona na metalowej płytce, którą wcześniej znalazłem. Brama się otwiera. Ale niestety nic nie pisze, o tym, że symbole na kłódce są niewidoczne :frowning:

Oto screen:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/718 … 9a8aa.html

Jeżeli tego nie naprawię, dalej nie pogram :frowning:

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

A znalazłeś wcześniej metalową płytkę ? Może trzeba ją gdzieś znaleźć…

Grałem w to 100 lat temu więc nie pamiętam, ale próbuję Ci pomóc.

Powodzenia

Tak, mam metalową płytkę z symbolami. Zrobiłem wszystko, co powinienem do tego momentu. Teraz mam otworzyć bramę, ale nie widać symboli na kłódce (screen). To na pewno błąd gry :frowning:

Może wiecie, jak to naprawić ?