Alsa - zamiast dźwięku trzaski

Tak jak w temacie… Nie wiem Co się dzieje… Jak odpalam grę, muzykę filmy zamiast dźwięku słyszę trzaski… Jak Przełącz dźwięk na oss dzwiek jest, ale nie w grasz… proszę o pomoc Kubuntu 8.10 z Gnome i Kde

karta sprawna?

oss działa… ale ubuntu nie jest przystosowane do niego… w grach itp nie mam dzwieku

Co chodzi o OSS - w preferencjach Gnome’a masz. Preferencje -> Dźwięk, jakoś tak. Tam poustawiaj na OSS.

Jeśli korzystasz w z Wine. Uruchom winecfg , zakładka Dźwięk i tam także ustaw OSS.

I tak właśnie zrobiłem, ale Urban Terror, flash player itp wymagają alsy… Karta jest sprawna… Już drugi raz mam ten problem i ostatnio rozwiązałem go formatem… Dziś mam ważne pcw w Urbanie i mam system przystosowany pod siebie i nie chce przed meczem mieć świeży system:)

***. Usuń pulseaudio, zostaw samą alsę.

Nie da rady bo wywali mi cały gnome

To podziękuj gościom co kompilowali ubuntu…

Ubuntu 8.10 to *** Już sam wprowadzę cenzurę. Chyba wyminie tą dyster, ale mam do niej sentyment. Wspólne 2 lata…

Mam podobny problem z z 8.10 po prostu w niektórych grach pod wine dźwięk trzaska i strzela a po jakimś czasie znika. Ten sam problem mam też w suse 11. Chyba to jest wina może nowego jądra albo czegoś?

To może wine wina? Bo u Watrasa ogólnie trzaska…

ach… czeka mnie format… Już drugi z tego powodu… Musze zrobić to jak najszybciej, bo Urban Terror nie poczeka… {ciach}