Alternatywa dla DC++

Czy może jest jakaś alternatywa DC++ która obsługuje najnowszy protokuł DC i działa na starszych systemach (win9x) ?

Mój kolega ma taki problem - nie może pobierać od dużej części użytkowników, bo uzywa dc 0.401 (ost. działająca wersja na win98), nawet ze mną nie może sie połączyć (można pobrać liste plików, ale jak chce pobrać jakiś plik to pisze “Connecting…” i nic sie nie dzieje).

Zmiana systemu na nowszy może być dla niego kłopotliwa, bo ma słaby komputer (Intel pentium III - 700MHz, 256 SDRAM bodajże).

Próbował kiedyś win2000 ale nie działa mu tam dużo gier w które często gra (gta3, vice city, CS itp.)

Na tej konfiguracji sprzetowe Home Xp pojdzie, moja dziewczyna ma taki sam komputer z XP

No nie wiem, w tej chwili pierwsze właczenie firefoxa 2.0 po właczeniu kompa zajmuje 5-10 sekund, na XP bedzie miał dopiero, właczanie programów 20-30 sekund i przez cały czas odgłos katowanego HDD (przerabiałem to kiedyś, zainstalowałem XP Pro SP2 na podobnym kompie, chodziło koszmarnie, dysk przez 90% czasu jechał pełnych obrotach)

Na tej stronie dokładnie forum

w odpowiednim dziale masz spis wszystkich klientów.