Alternatywa dla GG i JG

Witam. Znacie jakieś alternatywne programy za Gadu-Gadu i Jadu-Gadu? GG to zajefajny programik, którego fajnie i łatwo sie obsługuje, ale niemiłosiernie kasę ciągnie. JG to taniocha, ale ogólne wykonanie to totalna tragedia. W ogóle nie idzie sie połapać co i jak :confused: Zależy mi na takim programie, na którym będę mógł korzystać ze swojego numeru GG.

może papla?

tlen , AQQ , stefan …

W Papli trzeba tworzyć własne konto, a mi zalezy na takim programie co się wpisuje swój numer GG z hasełkiem i tyle.

co przeszkadzaja ci reklamy? Właśnie na tym zarabia

Łukasz Foltyn i gdyby nie one musiałbyś zapłacić niemiłosierną kasę za to że kożystasz z tego komunikatora

a co to ma wspólnego z telefonią komórkową?

Ludzie mi chodzi o komunikator na KOMÓRKE :stuck_out_tongue:

aa no to zmienia obraz rzeczy… myślę że gg jest dobrym komunikatorem

Jest to zarąbisty komunikator, ale strasznie duzo kasy ciągnie :confused: Siedze 5 minut a z konta znika 3 zł :confused: I własnie dlatego szukam alternatywnego programu.

Komunikator GOCHAT jest genialny :slight_smile: http://www.gochat.pl

Dzieki :slight_smile: zaraz go pobiore i sprawdze, czy na serio jest taki fajny :smiley:

EDIT:

Fajny programik, ale tez niezle kase ciągnie :frowning:

Musisz się łączyć poprzez INTERNET GPRS !!

Ale ja własnie łącze sie przez Internet_GPRS :slight_smile: Przez WAP nie chce sie połączyć z serwerem. Rozmawiałem minutke na tym programiku i przez ten czas sciagnelo mi 25.000 bitów :confused: (50.000 bitów = 25 gr.)

U mnie jest tak że jeśli siedzę pare godzin to placę kilkadziesiąt groszy, jeśli jednak włączam i wyłączam program co kilkakanaście minut to bierze więcej kasy tak jakby przy każdym połączeniu pobierał kase.

U mnie przy kazdym wlaczeniu pobiera 25 gr i za kazde 50.000 bitow tez 25 gr :slight_smile: