Alternatywa dla Nero


(Duch) #1

witam!

szukam jakiegoś alternatywnego dla Nero Burning Rom programu do wypalania CD i DVD (we wszelakich formatach) :slight_smile:

przejrzałem kilka topiców na forum z pytaniem o nagrywanie, ale nie spotkałem się z takim tematem więc proszę o wasze propozycje programów sprawdzonych i najlepiej z komentarzami :!: oczywiście programy nie muszą być freeware :slight_smile:


(Qbek50) #2

http://www.idg.pl/news/72716.html


(adam9870) #3

CDBurnerXP Pro jest niezły

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=37&id=419


(Felicom) #4

Od wczoraj uzywam CDBurnerXP. Może nie ma tylu możliwości co NeroBurn, ale wszystkie podstawowe funkcje do nagrywaniaw nim są. Ponadto istnieje plugin do TotalCommandera o nazwie: TCBurner. jest to mały programik, a załatwia prawie wszyskie sprawy związane z kopiowaniem i nagrywaniem. Jest tutaj:

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=930&t=42

Można pobrać do niego sposzczenie.


(zagorskid) #5

Ja osobiście polecam DeepBurnera

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=37&id=631

Ma w sobie wbudowane 2 przydatne programiki - 1 do tworzenia okładek na płytki (całkiem niezły), a drugi do przygotowywania menu startowego płyty (to jest dokładnie przetestowane przeze mnie, gdyż sam z tego korzystałem i jest OK - zrobiłem, nieszczerze mówiąć :wink: całkiem ciekawe menu :smiley: ).

Program ogólnie super, podczas jego użytkowania dostrzełem jeden kosmetyczny błąd (może został poprawiony w noweszj wersji) - podczas kasowania płyty cd-rw pasek postępu na samym początku idzie do samego końca i tam się zatrzymuje - nie znamy tym samym stopnia zaawansowania kasowania… ale to tylko taki szczegól…

Złączono Posta : 12.08.2005 (Pią) 22:43

Ups, sorry, za późno zajrzałem pod link podany przez detektywa… Ale i tak polecam :wink:


(LiL Banana) #6

Sateira CD&DVD Burner


(Stefe) #7

jak nie musza byc free polecam RecordNOW MAX, WinOnCD, Roxio Easy CD Creator, CD Mate


(fiesta) #8

Skończ wreszcie pisać głupoty !!

Te programy mają zupełnie inne przeznaczenie :roll:


(Damian) #9

Co prawda, ta propozycja już padła, ale powiem Ci, że program CDBurnerXP Pro 3.0.116 jest bardzo dobry i można powiedzieć, że dorównuje Nero, zarówno niezawodnością jak i oprawą graficzną.

Także polecam.