Alternatywa GG

tak. Ale GG pracuje nad klientem pod Linuxa :slight_smile:

Tak, ja korzystam z protokołu GG ale tylko i wyłącznie dla tego że 98% moich znajomych z niego korzysta. Po co mi komunikator przez który nie mogę z nikim porozmawiać?

A GG pada coraz częściej…

Sukces? Ja Ci zagwarantuje, że ludzie wybierają poprostu to, co jest dla nich lepsze/wygodniejsze. To tak jak z przeglądarkami internetowymi. IE - sukces (bo microsoftu). Myślisz, że po IE tyle osób jedzie, bo to jest sukces? Tyle osób zmienia przeglądarkę bo IE odniosło sukces? Nie… Poprostu są lepsze przeglądarki od IE. Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie…

Dlatego uważam, że oryginalny komunikator GG jest o niebo gorszy od niektórych multikomunikatorów.

I tak jak mówiłem - sieć GG też nie jest idealna, ale nie narzekam… Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;).

Dołączam się do zwolenników AQQ, z gg są same problemy :evil:

bobasek_89 poprostu GG jak i MS potrafia wykozystac pozycje monopolisty i tyle… i jak ich popieram i rozumiem…

Wszystko co alternatywne do gg to jest z reguły lepsze. Ja polecam Konnekt

Prosta obcsługa, zaawansowane opcje, skórki i dużo dobrych wtyczek.

AQQ nie potrafi robić wielu profili użytkowników…

:hahaha:

Chyba wersje 1.3.7 :lol:

  1. Śmierć łańcuszkom

  2. Gg płatne tylko na komórki

  3. GG tylko z GG według nowego regulaminu

Ja polecam AQQ. Miranda i Konnekt też fajne, tylko mi się popsuły i sobie odpuściłem, a nowych wersji mi się nie chce testować, bo AQQ jest ok.

Co do GG - klient fajny, bo łatwy w obsłudze. I tyle. Bugów co nie miara, i funkcjonalność co najwyżej przeciętnea. Natomiast podejście producenta do użytkowników to jest totalna porażka. Że niby nie można używać numeru GG w innych komunikatorach?! Fatalnie. Porażka. Wątpię we wprowadzenie opłat za GG, ale jak będą wprowadzone to nic innego - porażka. Podejście Gadu-Gadu sp. z. o. o. do użytkowników jest… no brakuje mi określenia poza jednym (wiecie już jakim). Za kogo oni się uważają? Myślą, że jak ich produkt jest najpopularniejszy to mogą wszystko?

Osobiście korzystam z numeru GG w AQQ i rezygnować nie zamierzam (korzystam tylko dlatego że prawie wszyscy moi znajomi tego używają). I się nie boję Gadu-Gadu sp. z. o. o. Zbanują mnie? O nie nie, co to to nie!

PS1

Czytałem w KŚ że mają nie banować za korzystanie z GG nie w oryginalnym kliencie. Więc o co chodzi w tym punkcie 11 (czy którymś tam)?

PS2

Po cichu liczę na wprowadzenie opłat. Może wtedy ludzie zmądrzeją, oleją GG i przerzucą się na coś lepszego.

Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności tych, którzy nie korzystają z klienta GG.

Wszyscy piszą że gg to syf i nie korzysać z tego ale większość i tak tego używa :shock:

przemo_j a czy do Ciebie i do innych jeszcze nie dotarło ze taki punkt w regulaminie GG jest od ZAWSZE? Tylko teraz GGT napisał go w pardziej prawniczym języku… wiec skończcie tą głupia gadke o punktach w regulaminie poniewaz to świadczy tylko o XXXXXX ze nie czytaliście tego wczesniej na co sie zgadzacie…

Daruj sobie takie teksty bo w końcu limit ostrzeżeń Ci się wyczerpie :evil:

Sdar

Chodzi narazie o samego klienta.

Sieć jest najpopularniejsza i narazie się nie zanosi na zmiany. :wink:

AZPR - Ja czytam tylko regulaminy for internetowych. A komunikatorów nie. I tego nie zmienię. I tak niewiele zrozumiem, a jak coś zrozumiem to do niczego to niepotrzebne się okazuje (definicja użytkownika np.). A skoro tak się pisze regulaminy, jak np. ostatnio GG zmieniło swój, to tym bardziej nikt tego czytał nie będzie.

przemo_j a widzisz… tylko zebys poźniej nie płakał jak Ci konto zniknie… i zebyś nie jechał na GG jacy to oni źli ze CI konto skasowali…

O nowym regulaminie GG była już mowa, ale w rzeczywistości jak się później okazało dotyczyło to zakazu wykorzystywania sieci GG w celach komercyjnych.(nie dotyczy orginalnego klienta gg)

AZPR - nie bój się nie będę płakał. Dziękuję za troskę. I jechał po nich tez nie będę bo szkoda słów : ).

Ja także używam AQQ. Jets to najbardziej rozbudowany komunikator. Ma mnóstwo opjci, kilka/naście razy więcej od zwykłego GG, naprawde polecam - świetna alternatywa jeśli komus GG się znudził!

Tylko i wyłącznie Konnekt.

widze tu wojne miedzy komunikatorami :slight_smile:

jesli wszyscy walcza, to ja tez: nikt nie zaproponowal chyba ekg, co prawda niepolecam, bo i pod linuksa, i trudny w obsludze, ale trzeba polecic cos innego niz inni :slight_smile:

Czy mogę wykasować gg by korzystać z numerów w innym komunikatorze??

Oczywiście ,że tak. :slight_smile:

Tylko najlepiej zaimportuj kontakty do pliku i na serwer ,a potem eksportuj w alternatywie.

To tyle ;]