Alternatywny klient Gadu-Gadu

bo tych ostatnich wybrykach ze szpiegowaniem użytkowników AQQ. Nie polecałbym go :mrgreen:

Konnekt :stuck_out_tongue:

Ja natomiast jestem zapalonym fanem Konnekta :slight_smile:

Następna “informacja” nosząca znamiona kaczki dziennikarskiej :?

Może przybliżysz temat owego stwierdzenia ?? Ja czytałem na ten temat i nie przypominam sobie aby to było prawdą.

Widzę tu tradycyjną “wojnę” użytkowników poszczególnych komunikatorów, ale zanim ktoś rzuci kamień w jakimkolwiek kierunku, to niech pozna fakty, nie mity i nie rozsiewa nieprawdziwych informacji :evil:

Monczkin > http://www.aqq.amnezja.org/content/view/471/1/

To już się wyjaśniło ,więc nie ma problemów.

Nie wiem o co Ci chodzi ciolo. :? :twisted:

Czytaj news’y. :wink:

Właśnie czytam :smiley:

Rownież nowsze? Chyba raczej nie

To wiem :slight_smile:

Poprostu irytują mnie takie “argumenty” jak niektórzy przytaczają w kwestii oprogramowania :?

Znowu to samo :frowning:

Monczkin: Dajmy już temu spokój “każdy używa tego co chce”.

Każdy komunikator ma swoje plusy i wady. Ty wybrałeś Aqq - widocznie tobie lepiej on przypasował, tak jak mi konnekt. Niech ta rozmowa będzie na poziomie.

Pozdrawiam Łukasz :smiley:

Poziomu należy wymagać od wszystkich stron. Zresztą, przepraszam, gdzie napisałem, że “wybrałem AQQ” czy jestem jego “żołnierzem” i atakuje wszystkich dookoła :stuck_out_tongue: ?? Chyba nigdzie. Moja uwaga była skierowana do osób, które zamieszczają niesprawdzone czy błędne informacje i dotyczy to wszystkich programów i tak proszę to odbierać, a nie, że “bronię” jakiegoś softu bo go używam

Dziękuję za uwagę

dobra, już, wróciłem do AQQ, bo już kiedyś go używałem (ale krótko), nie mam więcej pytań. Proszę modów o zamknięcie tematu, gdyż nieczemu on już nie służy, tylko jest walka “Konnekt! Ha, nieprawda bo AQQ” :frowning: