Ałtluk ekspres 6

No i znowu ja :wink:

Tym razem OE sie pier******

Wygląda to tak. Nie mogę wysyłać ani odbierać poczty, jak również połaczyć się z serwerami task i atman. Wyskakuje błąd:

Nie można odnaleźć hosta „poczta.interia.pl”. Zweryfikuj poprawność wprowadzonej nazwy serwera. Konto: ‘poczta.interia.pl’, Serwer: ‘poczta.interia.pl’, Protokół: POP3, Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 11004, Numer błędu: 0x800CCC0D

oraz

Nie można odnaleźć hosta „pop3.wp.pl”. Zweryfikuj poprawność wprowadzonej nazwy serwera. Konto: ‘pop3.wp.pl’, Serwer: ‘pop3.wp.pl’, Protokół: POP3, Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 11001, Numer błędu: 0x800CCC0D

Próbowałem już przy wyłączonym firewallu, odinstalowałem antywira, porady na stronie Symanteca i Microsoftu nie działają :frowning:

Hasło mam wpisane poprwanie, jaki całą konfigurację konta.

Pomóżcie dobrzy ludzie :wink:

moze trza wlaczyc uwierzytelnianie poczty :-s

moze cos tkwi w konfiguracji zapoznaj sie z tą stroną http://www.banita.pl/konf/poczta.html

Założę się, że masz źle skonfigurowane konto. Na interii, jak i na innych serwerach pocztowych można obsłgiwać pocztę przez www, więc jeśli przez stronę możesz wysyłać, to sprawdź na stronie jak poprawnie powinna wyglądać konfiguracja programu pocztowego, w Twoim przypadku Outlook Express. Informacje znajdziesz, jak się zalogujesz do swojego konta na www.

Pozdrawiam

Golden Finger