Amacrox Warrior 400W AX450-PNF wystarczy?

Z Chieftecami się zgodzę, czasem są jeszcze Pentagramy, ale inne rzadko kiedy trafiają się godne polecenia… Zwłaszcza w takich mieścinach, gdzie jest tylko jeden sklep komputerowy :smiley:

No, ale w czym on jest taki słaby :?:

Pracownik z owej firmy mówi, że feel, są nowszymi modelami z Modecom :?

I zasilacz potrzyma chyba 3dni(praca 20/24) na specyfikacji, którą wymieniłem wcześniej :?:

Sprzedawcy w sklepach wciskają kity - nauczcie się,

Złączono Posta : 31.08.2007 (Pią) 15:12

Ty byś kitów nie dawał gdybyś chciał cos koneicznie sprzedać bo zawala magazyn? :stuck_out_tongue:

A myslisz, że oni w sklepach zawsze mówią prawdę??? Nie… Oni po prostu zarabiają dzięki tobie na chleb :stuck_out_tongue: Feel’e są bardzo nieobliczalne… Moga spalić cały sprzęt :frowning:

A skąd takie złe oceny na temat tychże modeli ?

Z doświadczenia.

Poczytaj opinie ich posiadaczy albo byłych posiadaczy :stuck_out_tongue: to się sam przekonasz :smiley:

wcisnął szmelca, lub nie zna się na sprzęcie.

brak zabezpieczeń, kiepskie podzespoły, z powodu feela musiałem kupić nową płytę gł.

może.

A wymienić to narazie na te trzy dni na tracera 4life/400HF :?:

Po co wymieniać szrota na szrota?

Jaki szrot jest lepszy żeby wytrzymał te 3dni, bo tracer wytrzymał kilka lat :?

Rany, rób co chcesz. Nie ponosimy odpowiedzialności za ludzką głupotę. To co mieliśmy do powiedzenia to powiedzieliśmy.

Już lepiej zostawić tego feela, lub nie używać kompa przez 3 dni :stuck_out_tongue:

tracer = megabajt

Zresztą chyba jak to rozpakujesz, to już nie przyjmą ci tego z powrotem.

Przyjmną, przyjmną, pytałem się przed chwilą, i zamienie na tracera, który wytrzymał już prawie 3lata u mnie… 8)

Spoko…jak ci się spali już, albo wywali ci kondensatory na płycie…to się ci skończy…tylko napisz jak się to stanie…czy ty nierozumiesz, że takie gówna podają nierówne napięcia a to jest dla kompa zabójcze. Tak samo jakbyci dysk się wyłączał i włączał nonstop.

Dobra, to ja teraz pojadę wymienić na tego:

http://www.ckmir.com.pl/product_info.ph … s_id=25945

Mam nadzieję, że będzie to dobry wybór :wink:

:x

Co ten jest też zły :?:

to samo co Amacrox. tylko 15zł droższy ;-).