Amacrox Warrior AX400-PNF - problem z instalacją

Witam,

Tak jak już wcześniej pisałem, zakupiłem sobie kartę graficzną GeForce 7600 GT, i poszedłem za radą specjalistów z tego forum i zainwestowałem w nowy zasilacz Amacrox Warrior AX400-PNF (przesiadka z Feel’a). Ale niestety mam pewien problem z instalacją. Mam obudowę Mode Com, razem z nią zasilacz Feel 400 W. Zasilacz ten ma dwa wiatraki - jeden z przodu (tj. przy wtyczce od kabla zasilającego), a drugi z tyłu, w środku obudowy. A ten Amacrox Warrior AX400-PNF ma jeden, ale za to bardzo duży wiatrak na tej szerszej ścianie zasilacza. Szczerze mówiąc, nie wiem jak go mam tam włożyć, by chłodzenie było dobre, bo przecież wiatrak nie może przylegać do górnej ściany obudowy. Z drugiej strony nie wiem czy jest jakaś reguła instalacji zasilacza - tzn. czy może on być zainstalowany w dowolnym położeniu - pionowo, poziomo itp. :confused: prosiłbym o pomoc.

wiatrakiem do dołu obudowy, tabliczka znamionowa będzie odwrócona (jak będziesz na nią patrzył).

Ale czy chłodzenie będzie dobre? tzn. czy nie będzie za gorąco w środku obudowy?

będzie ok, poza tym inaczej się przecież nie da ze względu na układ śrubek z tyłu obudowy, który nie jest symetryczny.

to jest chyba jedyny minus… tabliczka do góry nogami :smiley:

Ano :wink: