Amacrox Warrior AX400PFN opinie

Prosze o opinie na temat tego zasilacza chętnie poczytam.

Przecież sam go masz.

Ja mam co prawda 450-PNF, ale mogę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolony. Duża realna moc, stabilne napięcia. Gdy odłączam zasilanie, diody od różnego sprzętu świecą się 5 razy dłużej od mojego starego zasilacza. :slight_smile:

Można na nim podkręcać “ile się da”.

Ja też mam Amacrox Warrior 450-PNF jest bardzo cichy, ma stabilne napięcia, no i moc się zgadza z naklejką a nie tak jak w zasilaczach Codegen, Colorsit, Tracer czy Modecom FEEL1/2/3.

krótko mowiąc bardzo dobry zasilacz.Stabilne napięcia,jest bardzo cichy :slight_smile:

cena/jakość - dobry

test ax-450-pnf

http://pcarena.pl/page/77812/0/Amacrox- … wojownika/

Mam go od niedawna i też nie narzekam :).

Nawet nie słychać, że mam go w kompie. :slight_smile:

Sprawdzałem nawet voltomierzem napięcia i po półgodzinnej pracy na 3DMarku, napięcie nie spadło nawet o “0.01”

Jednym słowem SUPER !!

Mam jeszcze pytanie czy ten zasilacz ma automatyczną regulacje obrotów wentylatora?

na takie pytanie można sobie samemu odpowiedzieć.

z testu

Ten zasilacz ma moc 350W,a szczytową 400W czyli jeśli bedzię potrzebne 400W to je wygeneruje?:smiley:

Tak jakby był ostatnio taki cytat:

Dzięki,ale mi chodziło o moc,a nie o obroty wentyla:D

Jak producent tak podaje, to może i tak, a raczej na pewno markówki zawsze mają zapas, ale zasilacz nie powinien być przeładowany na długo.

Dobry jest oczywiście do elity nie należy ale spoko jest

Bez przesady są dużo lepsze zasilacze :slight_smile:

W tej cenie nie ma nawet czego szukać w lepszych zasilacz dla mojego sprzętu jest ok. nie narzekam czytałem opinie i wszyscy bardzo pozytywnie oceniali ten zasilacz:D

Ja mam AX450-PNF i jestem bardzo zadowlony:

po pierwsze zmierzyłem napięcią i mięści się w normie i nie skaczą

po drugie jest bardzo cichy

po trzecie ma wejście PCI-E i SATA

Ja mam AX450PNF zasilacz godny polecenia i tu dzięki TOBI :slight_smile: Myślę że te zasilacze są bardzo dobre po przesiadce komp stabilnie chodzi, napięcia ok, kręciłem procka i też ok. Tylko tak dalej :slight_smile: