Amacrox Warrior AX400PFN opinie

(Himek66) #1

Prosze o opinie na temat tego zasilacza chętnie poczytam.

(Tomek Bl) #2

Przecież sam go masz.

Ja mam co prawda 450-PNF, ale mogę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolony. Duża realna moc, stabilne napięcia. Gdy odłączam zasilanie, diody od różnego sprzętu świecą się 5 razy dłużej od mojego starego zasilacza. :slight_smile:

Można na nim podkręcać "ile się da".

(Emilmlo) #3

Ja też mam Amacrox Warrior 450-PNF jest bardzo cichy, ma stabilne napięcia, no i moc się zgadza z naklejką a nie tak jak w zasilaczach Codegen, Colorsit, Tracer czy Modecom FEEL1/2/3.

(Members92) #4

krótko mowiąc bardzo dobry zasilacz.Stabilne napięcia,jest bardzo cichy :slight_smile:

(Michal Kolatek) #5

cena/jakość - dobry

test ax-450-pnf

http://pcarena.pl/page/77812/0/Amacrox- ... wojownika/

(ByczY) #6

Mam go od niedawna i też nie narzekam :).

Nawet nie słychać, że mam go w kompie. :slight_smile:

Sprawdzałem nawet voltomierzem napięcia i po półgodzinnej pracy na 3DMarku, napięcie nie spadło nawet o "0.01"

Jednym słowem SUPER !!

(Himek66) #7

Mam jeszcze pytanie czy ten zasilacz ma automatyczną regulacje obrotów wentylatora?

(Michal Kolatek) #8

na takie pytanie można sobie samemu odpowiedzieć.

z testu

(Himek66) #9

Ten zasilacz ma moc 350W,a szczytową 400W czyli jeśli bedzię potrzebne 400W to je wygeneruje?:smiley:

(Craker92) #10

Tak jakby był ostatnio taki cytat:

(Himek66) #11

Dzięki,ale mi chodziło o moc,a nie o obroty wentyla:D

(Michal Kolatek) #12

Jak producent tak podaje, to może i tak, a raczej na pewno markówki zawsze mają zapas, ale zasilacz nie powinien być przeładowany na długo.

(snajper$) #13

Dobry jest oczywiście do elity nie należy ale spoko jest

Bez przesady są dużo lepsze zasilacze :slight_smile:

(Himek66) #14

W tej cenie nie ma nawet czego szukać w lepszych zasilacz dla mojego sprzętu jest ok. nie narzekam czytałem opinie i wszyscy bardzo pozytywnie oceniali ten zasilacz:D

(Rastko1) #15

Ja mam AX450-PNF i jestem bardzo zadowlony:

po pierwsze zmierzyłem napięcią i mięści się w normie i nie skaczą

po drugie jest bardzo cichy

po trzecie ma wejście PCI-E i SATA

(Daniellasek) #16

Ja mam AX450PNF zasilacz godny polecenia i tu dzięki TOBI :slight_smile: Myślę że te zasilacze są bardzo dobre po przesiadce komp stabilnie chodzi, napięcia ok, kręciłem procka i też ok. Tylko tak dalej :slight_smile: