Amazon.com

Jest możliwość zakupienia danego przedmiotu na Amazon.com i przysłanie go do Polski? Chodzi mi o to czy oni wysyłają do Polski. Chciałbym zakupić tam iPod’a bo u nich kosztuje troche ponad 600zł wybrany model, a w Polsce 899zł :?

To pytanie powineneś kierować jednak do Amazona. Myślę, że nie powinno być problemu - oprócz ceny oczywiście. Może się okazać, że koszty przesyłki będą tak wysokie… że jak zapłacisz w Polsce, to wyjdzie Ci na to samo :slight_smile: Jak pisałem powyżej - pisz do Amazona

Jeżeli chodzi o cene -> to chyba cena transportu nie będzie ponad 100zł prawda?

100zł to chyba max

Korai zadajesz pytania nie do tych osób, które mają o tym wiarygodne dane :slight_smile:

Wszystko zależy od sposobu wysyłki - kurier ?? poczta ?? fracht ?? transport lotniczy ?? Stawki firm wysyłającyh - takie rozważania są bez sensu - pytanie to musisz zadać poprostu firmie… . Dalsze takie dysputy są bez sensu

Złączono Posta : 13 Styczeń 2006, 17:37:37

używasz herbaty (z fusami) do wróżenia ??

Looz … Kulawo u mnie z angielskim, ale coś wyskrobie :stuck_out_tongue:

Wysłałem do nich meila. Jak odpowiedzą to napisze tutaj co mi odpisali :slight_smile:

Błażej , ja właśnie miałem pisać tego maila :wink: Ale thx :slight_smile: Poczekam :slight_smile:

Już mi odpisali.

Napisali, że z przykrością informują że niestety w swojej ofercie nie mają wysyłki rzeczy elektronicznych(więc też iPodów) do Polski,mogą wysłać tylko książki, muzyke, Video,i DVD ze stanu U.S.A.

Rzeczy elektroniczne, przydządy kuchennicze oraz “housewares” czyli rzeczy do domu takie jak firanki, szczotki itp wysyłają TYLKO I WYŁĄCZNIE DO Francji, Niemiec, Irlandii i Wielkiej Brytani.

Aha, no to dziex :slight_smile: Coś wykąbinuje :stuck_out_tongue:

Jak masz jakąś rodzine w USA to możesz poprosić żeby ci kupili i wysłali do Polski(oczywiście ty pokryjesz koszty) :wink:

Tak sie składa, że mam kogoś w Kanadzie :stuck_out_tongue: Zobaczymy co sie da zrobić :stuck_out_tongue: