Amd 3800 x 2 1.2 v jaki zasilacz i jakie pamieci DDr2 800mhz

Witam planuje kupno Amd x 2 3800 na niskim napieciu 1,2. Mam pytanko jaki zasilacz do tego wybrac styknie jakis fortron np ten. … http://www.allegro.pl/item169882829_for … oclaw.html tylko ze nie wiem czy on pod amd jest bo jest tam napisane P4 mozecie wdoradzic jakiegos fortrona pod amd ? :slight_smile:

I drugie pytanko … Jakie pamieci wybrać do plytki abit KN9 Nf4 ultra zeby sie ladnie krecily i ie zarly z plyta … Geil ultra? patriot, OCZ ? macie jakies dosw w praktyce to piszcie… cena tak do 360 zł. Zaznaczam że nastawiam sie na krecenie podzespolow pozdrawiam… :slight_smile:

Ile jesteś w stanie wydać na zasilacz?

Ja bym wybrał pamięć ram Patriot lub OCZ, pamięci firmy Geil nie są najlepsze do O/C.

na zasilacz powiedzmy ze do 100 … A plytka abita nie bedzie miala problemow z tymi pamieciami ?

P4 w zasilaczu to nie typ procesora bo zasilacza nie interesuje jaki procesor zasila tylko rodzaj wejścia zasilania - to są cztery przewody w kwadracie (P4) wpinane do zasilania płyty głównej (oprócz głównego slotu 20-24 pin) . Na ten procek i pewnie jakąś lepszą kartę graficzną ten zasilacz może być za słaby. - Fortrony serii 400 Wat do mocnych nie należą.

NIE NO KARTE NA RAZIE zostawiam TA CO MAM CZYLI RADEONA X800 GTO w SUMIE CIAGNIE MI WSZYSTKIE GRY NA WYSOKICH DETALACH JAK NA RAZIE . POCZEKAM AZ WEJDZIE WIECEJ kart NA DX10 I JAK stanieja TROCHE CZYLI DO WAKACJI Z GRAFA POCZEKAM :slight_smile:

habs

płyta główna to ABIT KN9!! bez ultra !

nie krzycz

no tak z ultra to jest nForce 570 :slight_smile: swoja droga co wybrac nForce4 czy 570 ?? Nie krzycze :roll:

Jak zamierzasz podkręcać to lepiej wsiąść nForce4 bo na nForce 570 nie za dobrze się podkręca.

moim zdaniem weż Amacorxa 400 lub 450…

ja mam tego drugiego, a mam Athlona X2 3600

no ok dzieki za rady chlopaki :wink: postawie na nForce4 jakies pamiei OCZ i zasilacz min 400 watt.

duże litery w internecie oznaczają krzyk :roll:

ostatnio na forum pisałem dlaczego wybrać nf4 zamiast 570, jedne z ostatnich tematów :slight_smile:

Złączono Posta : 10.03.2007 (Sob) 11:36

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 0&start=15

noo zresztą Twój topic

no tak :slight_smile: w sumie … nF4 lepiej sie kreci i jest bardziej stabilny :slight_smile: I forgot :stuck_out_tongue: dzieks.