AMD Athlon 64 3000+ BOX (Socket 939) Venice

Witam chciałem się dowiedziec czy ten procesor jest dobry AMD Athlon 64 3000+ BOX (Socket 939) Venice bo chciałbym go kupic tylko niewiem czy jest dobry więc jakby ktoś mógł to niech mi powie czy warto go kupic to tyle Pozdrawiam.

Jest dobry, podobno ładnie można go podkręcić. Zastanów się czy nie lepiej kupić go pod socket AM2.

Zdecydowanie LEPIEJ !!

jezeli AMD to tylko na AM2, procek na przyszłość !!

dar3.eXe , przede wszystkim podaj jaką masz płytę główną i jaki procesor. (czy będzie pasował, tzn płytę z jaką podstawką masz i czy warto wymieniac)

A co do samego procka, to tak, dobry, dobrze się kręci, jak masz pieniądze możesz dołożyć do 3200+, jeżeli chcesz.

Jeśli wierzysz testom to nie kupuj tego procka Athlon 64 3000+ ani Athlon 64 3200+ !!

Ale w jakim celu? 3000+ lpeiej się kręci… :smiley:

Venice sa na s. 939. AM2 to jak narazie najlepsze wyjście (procki na rdzeniu Orleans).

Masz już płyte główną czy składasz sprzęt od początku?

Złączono Posta : 11.08.2006 (Pią) 16:22

semigb czemu nie prezentujesz wykresów z podkręconymi A64?

semigb sory ale twoje wykresy są do dupy… Mój 3000 wyciąga ~6700MB/s :slight_smile: Więc pls daj wykresy procków 939 a nie 754 gdzie wydajność pamięci jest 2x mniejsza. I zanim zaczniesz polecać swojego genialnego Celerona odpal Super PI i zapuść Mario wynik a zobaczymy który proc jest lepszy…

A jak wygląda "kręcenie :stuck_out_tongue: " w 3500+ i 3800+??

Bierzesz śrubokręt i kręcisz do oporu. :mrgreen: Ale nawet jak dokręcisz do końca do nie wzmocznisz procka o tyle co w 3000+. :mrgreen:

Najniższe (czyt. najgorsze) procesory z serii są zawsze najlepsze do O/C

no poprostu gorzej się podkręca :slight_smile:

co ty nie powiesz? Atek się kręci na 2700 MHz na standardowym napięciu, czyli o 50 % :stuck_out_tongue: i co? :x

składam od początku a płytę chce kupic Asus M2N-E nForce 570 Ultra i szukałem troche i znalazłem inny procesor mianowicie AMD Athlon 64 3000+ (s-AM2) czy on jest lepszy od AMD Athlon 64 3000+ BOX (Socket 939) Venice ?

no jest porównywalny, z taką zaletą, że podstawka AM2 jest bardziej przyszłościowa :wink: a i mobo bdb