AMD&ATI Czy zostaną

Jak prognozy pokazują i sam to widze ze AMD i ATI poprostu mają gorszy sprzęt za tako samo cene jak choćby nVidia i Intel … sam jestem zwolennikiem intela i nvidi ale do ATI nic nie mam … Poprostu duzo ostatnio czytalem o tym ze AMD i ATI moze splajtowac i wycofac sie z rynku to by zawyżyło ceny nVidi i Intela bo nie mieliby konkurencji wiec tak sie zastanawiam czy ATI&AMD splajtuje ?? czekam na wasze wypowiedzi na ten temat

nie sądze żeby nvidia splajtowała a co do amd i ati to może być różnie

Wg mnie ATI powinna zdobyć trochę rynku kosztem strat… np karta nad którą pracują powinna być znacznie tańsza od odpowiednika nVidii, zaś AMD nie powinna się w ogóle pakować w procki 3 rdzeniowe o których myślą bo to jest bez sensu, AMD powinien pierwszy wypuścić np procki 6 rdzeniowe (2+2+2 lub ew. 3+3) lub 8 rdzeniowe w cenie mniejszej bądź równej 4rdzeni Intela. BTW AMD nie powinno też się bawić w nowe socket`y.

a ja amd i nvidii :smiley:

sory z ta nVidio to byl blad w tekscie :smiley: juz poprawilem

AMD ma problemy bo wykosztowała sie na fuzję z ATI

to, że ma teraz problemy to nie oznacza że splajtuje

Przez wiele lat Procesory AMD rządziły podobnie jak karty ATI

obecnie mają mały zastój, może przez reklamę, marketing czy Bóg wie co.

Wierzę że AMD niedługo wyda coś konkretnego i odzyska straty

Jeśli splajtują to będzie katastrofa :cry:

Nigdy tak nie będzie! Intel nie będzie chciał mieć monopolu, bo jak wiemy w USA jest on bardzo tępiony, mam na przykładzie Microsoft, wiec dlatego intel i Nvidia będzie specjalnie zaniżał wydajność swoich układów żeby układy AMD mogły się dostosować i być konkurencyjne.

i czekały by Nas ceny z kooosmosu. To by było najgorsze co mogło by się stać, brak alternatyw. Zupełnie jak z systemami :frowning: