AMD Radeon HD 6310 problem ze sterownikami

Witam, ostatnio chcialem zainstalowac sterowniki do tej wlasnie karty graficznej na moim laptopie.

Wszedlem na strone amd, wybralem odpowiednie dane i wyslalo mnie do sterownika.

Sciagnelem go, zainstalowalem. Po instalacji wyskoczyl mi error:

no amd graphics driver is installed or the amd driver is not functioning properly

Dodatkowo jedyne co ten driver zainstalowal to AMD Vision Engine Control Center co nie ma niczego wspolnego z karta graficzny tylko z procesorem (chyba).

I nie zainstalowal Catalyst Control Center (ktore w teorii powinien).

Przeinstalowalem te sterowniki, i wyszlo dokladnie to samo.

Co mam zrobic zeby zainstalowac te sterowniki?

Pobierz i zainstaluj sterowniki z tej strony. Jeśli to nie przyniesie rezultatu poszukaj sterowników na stronie producenta laptopa, ewentualnie użyj programu SlimDrivers.

Zacznijmy od tego, że Radeon 6310 jest zintegrowany z procesorem AMD E-350, AMD E-450 i chyba z E-240. Więc wchodzisz na stronę AMD > Find a driver > Notebook graphics > E Series APU > i tu podajesz swój model.

UWAGA! !!

Po którejś aktualizacji sterowników w komputerze z procesorem C-30 i C-50 w nazwie karty graficznej pojawiła się informacja o Radeonie 6310. JEST TO BŁĄD !

W tych procesorach występuję Radeon 6250. Oprócz zmiany nazwy nowe sterowniki nic nie zmieniają.

Więc upewnij się jaki masz procesor i poszukaj sterowników do niego na stronie AMD.

Na koniec: W sterownikach dla wszystkich APU Catalyst Control Center przyjął nazwę AMD Vision Engine Control Center. Jest to jak najbardziej ten sam program pod inną nazwą.

Jakim laptopie? Firma i model?