Amplituner harman kardon 3490 czy yamaha rx 797

Witam może ktoś z was tutaj miał styczność z tymi amplitunerami? i mógłby doradzić? jest między nimi nie duża kwota różnicy głownie będę słuchał muzyki takiej jak Hip Hop techno :slight_smile: zależy mi na mięsistym basie :-).Współpracować ma on z altusami 200 i subwooferem.Proszę o pomoc w wyborze :slight_smile:

PS.Wiem że o takie rzeczy powonieniem pytać się na forum audio,ale po co zakładać konto na jeden wątek :stuck_out_tongue:

Dziękuję Pozdrawiam :slight_smile:

Dodane 12 cze 2010, o 01:50

Witam właśnie dzisiaj przyszedł do mnie amplituner Yamahy 797 :smiley: bo właśnie takowy zamówiłem wczoraj na allegro :slight_smile: Mimo słuchania samego radia bo w chwili obecnej nie mam żadnego odtwarzacza :wink: brzmi super czysto i z wykopem na razie na samych kolumnach Altus 200,ale podłącze jeszcze jakiś subwoofer.Kolumny podłączone są kabelkami Klotz LY225T Twinax rewelka dla uszu ;).Nie mam pojęcia jak gra harman,ale z yamahy jestem zadowolony jak na chwilę obecną,chociaż wszystkich jej możliwości nie testowałem.

Może ktoś będzie miał chęć kupić tą yamaszkę a będzie niezdecydowany to szczerze polecam

Pozdrawiam :slight_smile: