Amvo.exe i reszta ferajny - log do sprawdzenia

Już raz to robiłam i nie pomogło :frowning:

A teraz zrobiłam to znowu i przeskanowałam kasperem tylko tego pendriva i znowu znalazł ten plik autorun.inf na nim.

Więc to nic nie daje :confused:

Mogę sformatować pena, jeśli to coś da, tylko powiedz mi czy jak zacznę go ruszać to czy mi tym wirusem nie wystrzeli na resztę kompa :slight_smile:

Kolego gdybyś poczytał o narzędziu którego używasz to byś wiedział

:slight_smile:

kolego, czytałam i wszystkie dyski mają rzeczywiście takie pliki, ale ten jako JEDYNY nie jest oznaczony że został utworzony przez Flash Desinfector. Bo inne mają tak zwany dopisek ‘\lpt3.This folder was created by Flash_Disinfector’. Ten nie ma.

Więc skąd mam wiedzieć, że jest on w porządku?

to go sformatuj

:slight_smile:

aha i jeszcze jedno - Twój kolega huber2t, z tego co widziałam radził, żeby ten plik wykasować.

W dniu 11.05.2008 , o godzinie 17:53 został dopisany post przez kok

a to sformatuję :slight_smile:

W dniu 12.05.2008 , o godzinie 12:18 został dopisany post przez kok

czesc,

już chyba wszystko ok, tylko mam jeszcze jedna prośbę - kaspersky wynajduje mi jakiegoś wirusa, ale na dysku recovery. Może mi ktoś powiedziec, czy to w ogóle jest jakiś szkodliwy plik?

Mam jeszcze coś sprawdzać, czy już wszystko ok? :slight_smile:

http://up.wklej.org/download.php?id=83d … d5b2e5e565

Z góry dziękuję.

Podaj nazwę i lokalizację pliku

w raporcie z kaspera jest wszystko, wkleiłam linka. chodzi mi o dwa pliki:

J:\System Volume Information_restore{3C519719-B23B-4CA2-AA36-76D741F40C8B}\RP57\A0008873.exe/data0010 Zainfekowanych: not-a-virus:AdWare.Win32.Gator.3102

J:\System Volume Information_restore{3C519719-B23B-4CA2-AA36-76D741F40C8B}\RP57\A0008873.exe NSIS: zainfekowany - 1

Jeśli chcesz te pliki usunąc to zrób tak:

Wyłącz i Włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Zrobiłam tak jak radziłeś. pliki rzeczywiście zniknęły i super :slight_smile:

Ale później zrobiłam skanowanie kasperem i wykrył coś nowego :

I:\hp\apps\APP01836\src\Install Flash Player 9 AX.exe Zainfekowanych: Trojan-Clicker.MSIL.Xone.ai

O co chodzi i czy coś z tym robić?

Raport z kasperskiego: http://up.wklej.org/download.php?id=b66 … 35b1272616

Usuń ten plik

jeśli to głupie pytanie to sorry - ale jak mam to zrobić?

To jest na dysku recovery, i nie można się na niego dostać tak normalnie, czyli ja nie wiem jak się na niego dostać.