Amvo.exe - jak się pozbyć

Wyskakuje mi błąd amvo.exe. Użyłam Combofix i oto log http://wklej.org/id/40e9ee67bf. Proszę o poradę jak mam sobie z tym poradzić, ponieważ avast którego mam zainstalowanego nie radzi sobie. Marta

morenica ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Infekcja na pendrive.

Jak już spełnisz zalecenia @ Agatona , to zrobisz to:

Wklej do Notatnika :

File::

C:\oq.cmd

D:\oq.cmd

F:\oq.cmd

G:\8ti.exe

C:\8ti.exe

D:\8ti.exe

F:\8ti.exe


Registry::

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{d81ad345-13b7-11dd-bb25-00140b0f7aa0}]

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe

–>CFScript3.gif

Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log). Daj ten log, który powstanie w trakcie usuwania.

Jeśli pójdzie dobrze, to: Po restarcie usuń ręcznie folder C:** Qoobox**.

A pena (dysk przenośny) najlepiej sformatuj i nigdy więcej nie podpinaj pod komputer, z którego korzysta więcej osób.

EDIT:

ComboFix usunął pomyłkowo zapasową kopię tego prawidłowego pliku: C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe, dlatego po zakończeniu całego usuwania nie zapomnij skopiować pliku C:\WINDOWS\system32\ spoolsv.exe do folderu C:\WINDOWS\system32\ dllcache.

Ale to dopiero wtedy, gdy ComboFix nie będzie już używany, bo pewnie znów by go usunął.

jessi

http://www.wklej.org/id/adb49e5596 - oto log po zastosowaniu sie do wskazówek, tylko teraz nie wiem jak wkleić ten plik C:\WINDOWS\system32\dllcache\spoolsv.exe - skąd go skopiować?

Log jest czysty.

Natomiast masz skopiować ten plik: C:\WINDOWS\system32\ spoolsv.exe

do folderu C:\WINDOWS\system32\ dllcache.

(czyli skopiuj plik “spoolsv.exe” znajdujący się w folderze “system32” do folderu “dllcache”.

Nie wiem dlaczego od wczoraj ComboFix usuwa ten prawidłowy, zapasowy plik.

jessi