Amvo po raz kolejny-kilka pytań.. help

Witam serdecznie,

Mam kilka pytań dotyczących amvo. Tylko proszę się nie śmiać… ![-o<

Mam amvo, oczywiście z pendraka. Jak na razie nic szczególnego nie robi, tylko na starcie pokazuje mi się ramka z informacją, że amvo.exe chce się uruchomić czy cos takiego. No chyba, że robi cos o czym jeszcze nie wiem… Nie zmienia to faktu, że chcę się pozbyć tego shitu. Pomyślałam o formacie.

Chcę jednak wcześniej zgrać kilka plików na pendraka/płytę aby ich nie stracić.

Czy, jeśli zrobię format i zainstaluję jakis program antywirusowy, firewall i takie tam inne i będę chciała przerzucić na kompa rzeczy, które wcześniej zgrałam z zawirusowanego, to wystarczy, że włożę pendraka i d… blada, czy tez antywir mnie o fakcie zainfekowanych plików uprzedzi i nic się nie dostanie znowu na komp ? Wiem, głupio to brzmi.

Generalnie chcę zgrać pliki na pendraka, sformatować komputer i spróbować przerzucić te pliki spowrotem. Jaka jest szansa, ze ten ■■■■ powróci ? W jaki sposób wogóle dochodzi do infekcji ? Muszę coś otwierać, uruchomić czy wystarczy, że włożę pendraka ?

No, to teraz można już chichotać :expressionless:

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Jak masz podłączonego pendriva teraz do komputera to użyj http://www.bitdefenderthailand.com/download/removaltools/AntiPica-en.exe oraz daj log z ComboFix

Acha. Przepraszam ale jestem totalnym laikiem…

Nie, teraz jestem przy innym kompie i nie mam podłączonego pendraka.

Jak dać log z Combo - viewtopic.php?f=16&t=36654